TheFog Posted December 24, 2011 Posted December 24, 2011 U web shop smo dali neke nove artikle. Za više informacija, zavirite u VWCC web shop
kile_passat Posted December 24, 2011 Posted December 24, 2011 Imam prijedlog...novčanik VWCC? Naravno nekih pristojnih dimenzija u koju bi stala vozačka, prometna...
TheFog Posted January 10, 2012 Author Posted January 10, 2012 U ponudi je i širok izbor naljepnica, ne samo s oznakom kluba. Pogledajte cijelu ponudu na weyouyou.com
MarkoGTi Posted January 10, 2012 Posted January 10, 2012 U ponudi je i širok izbor naljepnica, ne samo s oznakom kluba. Zanima me zašto nije stavljen "tradicionalni" font slova,onaj Bergell LET sa starim fontom su naljepnice bile baš prepoznatljive,ali nisu ni ove loše.
TheFog Posted January 11, 2012 Author Posted January 11, 2012 Zanima me zašto nije stavljen "tradicionalni" font slova,onaj Bergell LET sa starim fontom su naljepnice bile baš prepoznatljive,ali nisu ni ove loše. male naljepnice smo oduvijek imali u ovom fontu, u Bergel su bile samo velike (preko cijele sajbe), a razlog je taj sto je Bergel tesko citljiv kod ovako malih dimenzija
TheFog Posted February 25, 2012 Author Posted February 25, 2012 ispunjavanjem ovog obrasca: http://www.vwclubcroatia.com/index.php?pid=12
Recommended Posts