Jump to content
VW Club Croatia

Recommended Posts

Posted (edited)

Bok ekipo!!

 

Novi sam i lijepo Vas pozdravljam! :zivio

 

Imam Rocco 1.4 TSI "twincharger", 2010., sive boje. Dodatna oprema: aut. klima, interior lighting, zatamnjena stakla, naslon za ruku, senzor kiše, p. računalo plus...

Zasad sam napravio 44 000 km (za manje od 1000 slijedi 3. servis).

Inače sam sa autom zadovoljan. Dizajn je odličan, motor zabavan ali ne i rastrošan (7 litara komb.!!),

 

Žao mi je jedino što nemam DSG7, ali ovaj je bio prilika... :palacg

 

Trenutno vozim na 16" čeličnim felgama sa Michelin Alpin A4-om. A ljeti na 17" Longbeach, sa Michelin Primacy-em.

U mobitelu trenutno imam samo jednu sliku, pa ću staviti nju! :) Trebam ga izglancati i poslikati, dok je sexy sa čeličnim felgama.

post-280009-1329212538.jpg

Edited by mak
Posted (edited)

Evo još slika auta sa "predivnim" zimskim felgama. :palci

post-280009-1329501005.jpg

post-280009-1329501065.jpg

post-280009-1329501105.jpg

Edited by mak
  • 6 months later...
  • 7 months later...
×
×
  • Create New...