marjanseawolf Posted September 8, 2014 Author Posted September 8, 2014 Evo malo da osvezim temu.Na autu je u zadnjih mesec i po dana odradjeno:zadnja klesta servisirana i ofarbana u plavo isto kao i prednja i ispusten vazduh iz kocnica;zamenio glavni kocioniprednji branik za kanadsko trziste nije stigao i nece ni stici pa sam morao da nadjem obican od novog tipa za koji sam isao u Zagreb. Taj branik je ofarban i namontirao sam ga na auto. Sledece godine cu farbati auto i prepraviti nekako branik na americko trziste.Ostalo je jos da se malo nasteluje visina, nasteluje prednji branik i da ga registrujem Komentari: http://www.vwclubcroatia.com/forum/index.php?/topic/63264-vw-corrado-vr6-club-golf-serbia/page-6
marjanseawolf Posted September 19, 2014 Author Posted September 19, 2014 (edited) Par slika sa Wagen culture skupa Komentari http://www.vwclubcroatia.com/forum/index.php?/topic/63264-vw-corrado-vr6-club-golf-serbia/page-6 Edited September 19, 2014 by marjanseawolf
marjanseawolf Posted April 5, 2015 Author Posted April 5, 2015 (edited) Dugo nisam nista pisao. Jedina novost je da sam konacno kupio prednji branik za americko trziste od novog tipa sto mi je bila poslednja stavka pred farbanje. Na braniku je samo ispucao git, ali nije nigde polomljen i ovo mi je prvi put da vidim prednji branik da ima sve zabice citave. Sve ostale delove sam prikupio i ocekujem da cu ga najranije sredinom leta farbati. Mala proba sa markerima i prskalicama Komentari http://www.vwclubcroatia.com/forum/index.php?/topic/63264-vw-corrado-vr6-club-golf-serbia/page-6 Edited April 6, 2015 by marjanseawolf
Recommended Posts