Jump to content
VW Club Croatia

Recommended Posts

Posted
Ja oko pol 7 krecem iz Osijeka, zavisi koliko se zadrzimo ako se budemo cekali, oko 9, pol 10 u Zagrebu...

 

Ja krecem oko 6-6:30 iz Vk. Pravac Zupanja i autoput.

Mladene javi se na 0996894628 da se nadjemo negdje na kavi usput.

  • Replies 69
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Posted
Ja oko pol 7 krecem iz Osijeka, zavisi koliko se zadrzimo ako se budemo cekali, oko 9, pol 10 u Zagrebu...

 

 

Ja krecem oko 6-6:30 iz Vk. Pravac Zupanja i autoput.

Mladene javi se na 0996894628 da se nadjemo negdje na kavi usput.

 

Znači mi bi se još i uspjeli pohvatat do Zg,sad tek kontam da su vremena tu negdje

  • 1 year later...
Posted

pozdrav ekipa.

eto mi slavonci se malo dogovaramo...

ima jos 40ak dana do tad ali proleti to.

tko planira ici za ka ove godine, tko se planira prikljuciti koloni...?

 

1. Mladen (krecem iz osijeka oko pola 6 - 6 ujutro autoputom)

2.

  • 3 weeks later...
Posted

1. Mladen

2.Srki

3.

4.

5.

 

Evo pa nastavite popis, ide se u subotu ujutro. Ruta je autoput Os-Zg-Ka, ako netko zeli s nama neka se javi, mozemo se uvijek skupiti na autoputu sa ostalim djelovima :) sto veca kolona to bolje. Ima nas jos u pregovorima pa cemo vidjeti

Posted

1. Mladen

2.Srki

3.Ivan

4.

5.

 

Evo pa nastavite popis, ide se u subotu ujutro. Ruta je autoput Os-Zg-Ka, ako netko zeli s nama neka se javi, mozemo se uvijek skupiti na autoputu sa ostalim djelovima :) sto veca kolona to bolje. Ima nas jos u pregovorima pa cemo vidjeti

Posted

vec trojica na popisu? jos mrki kad se dopise sa 100% premasujemo godisnji prosjek! :D

Posted (edited)

1. Mladen
2.Srki
3.Ivan
4.RAZZOR
5.

Evo pa nastavite popis, ide se u subotu ujutro. Ruta je autoput Os-Zg-Ka, ako netko zeli s nama neka se javi, mozemo se uvijek skupiti na autoputu sa ostalim djelovima :) sto veca kolona to bolje. Ima nas jos u pregovorima pa cemo vidjeti

 

Razzor note: Eo srki mi naredio da se dopisem iako se ne slazem s ovom autoputnom filozofijom putovanja. Ovo mi je treca godina za redom. Samo jedna mala obavjest.
Ja ko i svake godine idem u petak ujutro ili oko podne lagano lokalnim cestama. usput moram za pz tako da ce ruta biti: BM-NA-PZ-PAKRAC-KT-ZG-KA (preko bijelih stijena) ako se ko zeli pridruzit slobodno.

@zagrebcani: Nadam se opet okupljanju na jankomiru pa grupno dalje.

Edited by RAZZOR
Posted

poz svima,evo samo da pitam dali itko od vas ide starom cestom? znači našice-slatina-zg?
nas 4-5 iz Donje Motičine( 5km od našica) planira ić sa 2 auta,pošto idemo prvi put pa ako netko ide da idemo za njim?hvala

Posted

Ide razzor u petak, mi ostali idemo u subotu ujutro. Idemo autocestom jer put starom cestom traje predugo s nasim autima. Mozete s nama autoputom laganini :)

Posted

a mi planiramo u petak oko pola noči krenit ako auti budu spremni..i mi imamo jednoga sa takvim problemom :D
vi idete odmah od OS autoputom?

Posted

Upravo pricam sa kolegom o tome i slaze se da dodemo do osijeka pa s vama u koloni :D

Jedini problem je sto imamo 20-tak dana do toga a auto stoji rasture bez trapova i motora

Posted

evo nakon 5 godina uzastopnog pohađanja svete mise u karlovcu...moram obznaniti javno da necu prisutvovati ove godine...no eto cugnite koju za mene

Posted (edited)

Sjebo sam sve pare ali stara dobija penziju 10-og pa će pogurat svoje milo djete do plaje

1. Mladen

2.Srki
3.Ivan
4.RAZZOR
5.Knedla
6. Šop 90%
7.Mrki
8.

Edited by mrki

×
×
  • Create New...