vlaho 2901 Posted June 7, 2013 Posted June 7, 2013 Ja oko pol 7 krecem iz Osijeka, zavisi koliko se zadrzimo ako se budemo cekali, oko 9, pol 10 u Zagrebu... Ja krecem oko 6-6:30 iz Vk. Pravac Zupanja i autoput. Mladene javi se na 0996894628 da se nadjemo negdje na kavi usput.
mrki Posted June 7, 2013 Posted June 7, 2013 Ja oko pol 7 krecem iz Osijeka, zavisi koliko se zadrzimo ako se budemo cekali, oko 9, pol 10 u Zagrebu... Ja krecem oko 6-6:30 iz Vk. Pravac Zupanja i autoput. Mladene javi se na 0996894628 da se nadjemo negdje na kavi usput. Znači mi bi se još i uspjeli pohvatat do Zg,sad tek kontam da su vremena tu negdje
vwgolf3 Posted June 7, 2013 Author Posted June 7, 2013 Odlicno! Na kojem se onda odmoristu vidimo da neidemo svi zasebno?
vlaho 2901 Posted June 8, 2013 Posted June 8, 2013 07:30hrs.. lokacija: Odmoriste Stari Hrastovi.. Cekam ove dizele iz Osijeka :-)) hahahhahh..
vwgolf3 Posted April 30, 2015 Author Posted April 30, 2015 pozdrav ekipa. eto mi slavonci se malo dogovaramo... ima jos 40ak dana do tad ali proleti to. tko planira ici za ka ove godine, tko se planira prikljuciti koloni...? 1. Mladen (krecem iz osijeka oko pola 6 - 6 ujutro autoputom) 2.
srki Posted May 19, 2015 Posted May 19, 2015 1. Mladen 2.Srki 3. 4. 5. Evo pa nastavite popis, ide se u subotu ujutro. Ruta je autoput Os-Zg-Ka, ako netko zeli s nama neka se javi, mozemo se uvijek skupiti na autoputu sa ostalim djelovima sto veca kolona to bolje. Ima nas jos u pregovorima pa cemo vidjeti
ivan25 Posted May 19, 2015 Posted May 19, 2015 1. Mladen 2.Srki 3.Ivan 4. 5. Evo pa nastavite popis, ide se u subotu ujutro. Ruta je autoput Os-Zg-Ka, ako netko zeli s nama neka se javi, mozemo se uvijek skupiti na autoputu sa ostalim djelovima sto veca kolona to bolje. Ima nas jos u pregovorima pa cemo vidjeti
vwgolf3 Posted May 20, 2015 Author Posted May 20, 2015 vec trojica na popisu? jos mrki kad se dopise sa 100% premasujemo godisnji prosjek!
RAZZOR Posted May 23, 2015 Posted May 23, 2015 (edited) 1. Mladen2.Srki3.Ivan4.RAZZOR5.Evo pa nastavite popis, ide se u subotu ujutro. Ruta je autoput Os-Zg-Ka, ako netko zeli s nama neka se javi, mozemo se uvijek skupiti na autoputu sa ostalim djelovima sto veca kolona to bolje. Ima nas jos u pregovorima pa cemo vidjeti Razzor note: Eo srki mi naredio da se dopisem iako se ne slazem s ovom autoputnom filozofijom putovanja. Ovo mi je treca godina za redom. Samo jedna mala obavjest. Ja ko i svake godine idem u petak ujutro ili oko podne lagano lokalnim cestama. usput moram za pz tako da ce ruta biti: BM-NA-PZ-PAKRAC-KT-ZG-KA (preko bijelih stijena) ako se ko zeli pridruzit slobodno.@zagrebcani: Nadam se opet okupljanju na jankomiru pa grupno dalje. Edited May 23, 2015 by RAZZOR
Knedla031 Posted May 23, 2015 Posted May 23, 2015 (edited) 1. Mladen 2.Srki 3.Ivan 4.RAZZOR 5.Knedla 6. Edited May 23, 2015 by Knedla031
klikiTDI Posted May 25, 2015 Posted May 25, 2015 poz svima,evo samo da pitam dali itko od vas ide starom cestom? znači našice-slatina-zg?nas 4-5 iz Donje Motičine( 5km od našica) planira ić sa 2 auta,pošto idemo prvi put pa ako netko ide da idemo za njim?hvala
srki Posted May 25, 2015 Posted May 25, 2015 Ide razzor u petak, mi ostali idemo u subotu ujutro. Idemo autocestom jer put starom cestom traje predugo s nasim autima. Mozete s nama autoputom laganini
klikiTDI Posted May 25, 2015 Posted May 25, 2015 a mi planiramo u petak oko pola noči krenit ako auti budu spremni..i mi imamo jednoga sa takvim problemom vi idete odmah od OS autoputom?
klikiTDI Posted May 25, 2015 Posted May 25, 2015 Upravo pricam sa kolegom o tome i slaze se da dodemo do osijeka pa s vama u koloni Jedini problem je sto imamo 20-tak dana do toga a auto stoji rasture bez trapova i motora
vrvoje_sb Posted May 28, 2015 Posted May 28, 2015 evo nakon 5 godina uzastopnog pohađanja svete mise u karlovcu...moram obznaniti javno da necu prisutvovati ove godine...no eto cugnite koju za mene
srki Posted June 3, 2015 Posted June 3, 2015 1. Mladen 2.Srki 3.Ivan 4.RAZZOR 5.Knedla 6. Šop 90% 7. 8.
mrki Posted June 3, 2015 Posted June 3, 2015 (edited) Sjebo sam sve pare ali stara dobija penziju 10-og pa će pogurat svoje milo djete do plaje1. Mladen2.Srki3.Ivan4.RAZZOR5.Knedla6. Šop 90% 7.Mrki8. Edited June 3, 2015 by mrki
Recommended Posts