marko-R32 Posted June 12, 2012 Posted June 12, 2012 zasto ne mogu predati oglas u ponudu i svaki put kada ga stavim on se izbrise lp
Peki Posted June 12, 2012 Posted June 12, 2012 (edited) Sustav automatski prepozna nekoga tko je prije imao lose oglase i pobrise ti ga. Nema ti druge nego da se ponovno registriras ili da POZORNO procitas pravila oglasavanja da ti se ne desi isto. Ili platis rrocadu cevape i veliku pivu da te makne sa black liste losih trgovaca. Edited June 12, 2012 by Peki
marko-R32 Posted June 12, 2012 Author Posted June 12, 2012 pokušaj ponovo pokusao sam 2 puta ali ne ide cak i nekome kada odgovaram da mu imam za prodati nesto sto trazi ne pojavi mi se pa sada ne znam u cemu je problem
marko-R32 Posted June 12, 2012 Author Posted June 12, 2012 Sustav automatski prepozna nekoga tko je prije imao lose oglase i pobrise ti ga. Nema ti druge nego da se ponovno registriras ili da POZORNO procitas pravila oglasavanja da ti se ne desi isto. Ili platis rrocadu cevape i veliku pivu da te makne sa black liste losih trgovaca. ne razumijem kako to lose oglase
Peki Posted June 12, 2012 Posted June 12, 2012 pokusao sam 2 puta ali ne ide cak i nekome kada odgovaram da mu imam za prodati nesto sto trazi ne pojavi mi se pa sada ne znam u cemu je problem Jel znas da sustav takodjer pamti i prati tvoja pitanja koristeci guglov algoritam pretrazivanja, pa ti s vremenom (ako nastavis ignorirati upute) nece dozvoliti i da postas unutar feedback foruma? http://www.vwclubcroatia.com/forums/index....showtopic=34675
Gogi Posted June 12, 2012 Posted June 12, 2012 pokusao sam 2 puta ali ne ide cak i nekome kada odgovaram da mu imam za prodati nesto sto trazi ne pojavi mi se pa sada ne znam u cemu je problem http://www.vwclubcroatia.com/forums/index....showtopic=35426 http://www.vwclubcroatia.com/forums/index....showtopic=34675
T0mB1ll Posted June 12, 2012 Posted June 12, 2012 tsss. pravila su tak lijepo napisana da sam se čak i nasmijal... ali uvijek ima ljudi koji samo puknu oglas pa šta bude..
Gogi Posted June 12, 2012 Posted June 12, 2012 Skratit ću priču o pravilima: -Oglas mora biti DETALJAN, PRECIZAN i suvisao. Oni s manjkom bitnih informacija će biti obrisani. -Nema komentiranja/odgovaranja, samo autor može koristiti REPLY ne češće od 14 dana kako bi bumpao oglas. Za izmjene, dodavanje opisa, slika, izmjenu cijena i ostalo - korisite EDIT. -Nema aukcija, niti prozivanja kluba i foruma na račun nezadovoljstva trgovinom. Koristite trader rating aplikaciju da biste nekome dali pozitivnu ili negativnu ocjenu za trgovinu. -Spajat ćemo oglase istog oglašivača u jedan ukoliko budu imali zajedničkih dodirnih točaka.
marko-R32 Posted June 12, 2012 Author Posted June 12, 2012 tsss. pravila su tak lijepo napisana da sam se čak i nasmijal... ali uvijek ima ljudi koji samo puknu oglas pa šta bude.. nisam pukao oglas bezveze nego mi je trebala informacija zasto nece da ga prihvati
Recommended Posts