dondo_tdi Posted September 22, 2012 Posted September 22, 2012 Zasto su mi maknuti oglasi... Razumijem za motor jer nema oglasa iz usluga... Al moji dijelovi su bili postani kak trebaju bit...
oglascado Posted September 22, 2012 Posted September 22, 2012 1 oglas za dijelove mk2 več imaš,07.09 post-an 2 si jučer lock-ao a danas otvaraš treči,isti ko i ta 2 več navedena pa sad razmisli gdje je taj treči nestao hvala na razumijevanju lp
Divic Posted November 15, 2012 Posted November 15, 2012 Zašto se moj oglas za crvene pojaseve stalno briše?
oglascado Posted November 15, 2012 Posted November 15, 2012 oglasi iz usluge idu u za to predviđenu rubriku
Divic Posted November 15, 2012 Posted November 15, 2012 (edited) oglasi iz usluge idu u za to predviđenu rubriku Da znam da idu u određenu rubriku! Ali oglas nije iz usluge pa bi molio da prije te pretpostavke provjeri je li oglas iz usluge ili ne! Ispirke na duplom postu Edited November 15, 2012 by Divic
oglascado Posted November 15, 2012 Posted November 15, 2012 dobro 'pirelli' evo kad mod-ovi vide nek ti vrate oglas,krivo su pretpostavili
Divic Posted November 15, 2012 Posted November 15, 2012 dobro 'pirelli' evo kad mod-ovi vide nek ti vrate oglas,krivo su pretpostavili Super, zahvaljujem!
oglascado Posted November 15, 2012 Posted November 15, 2012 bar na oldschoolu napiši da je oglas iz usluge kad več ovdje nisi,tamo je ionako svejedno da nam duša bude na mjestu hvala
Divic Posted November 15, 2012 Posted November 15, 2012 bar na oldschoolu napiši da je oglas iz usluge kad več ovdje nisi,tamo je ionako svejedno da nam duša bude na mjestu hvala Nije tebi zgodno sa čime se zamaraš al eto samo nek je tebi duša na mistu!
oglascado Posted November 15, 2012 Posted November 15, 2012 a gle plačen sam za to ne bi bilo u redu da primam plaču a ne radim nema zamaranja na forumu,tu se odmaram u životu,stvarnom,se umaram,nosim građevinski materijal,štemam zidove,nosim šut,rastavljam aute,motore,skupljam željezo......tako da dođem na net odmorit živce,dušu,tijelo,mozak..... hvala ti još jednom na suradnji p.s. evo ja ču ti vratit oglas da ne čekaš lp
Recommended Posts