TheFog Posted December 1, 2012 Posted December 1, 2012 Najsretnija 2 glasača ćemo nagraditi iz našeg skromnog nagradnog fonda, a jednako tako i onog sretnog vlasnika koji će ponosno moći reći da je njegov auto WeYouYou auto 2012. godine! Izaberite vašeg favorita, Mladenovog jednostavnog i urednog Golfa Mk1 2.0…Ronaldovog Scirocca Mk1 16V koji je fascinirao čak i engleze…Zlatkovog Golfa Mk3 V6 koji je institucija i legenda hrvatske VW scene jednako kao i vlasnik…Andreovog Mk3 Golfa sa R32 motorom kojim je prošao put od Engleske do Hrvatske…Daliborovog Corrada VR6 koji se izdiže sa istoka otkuda nemamo baš puno ovakvih prvoklasnih primjeraka…Ninovog Golfa Mk3 sa neobičnim izborom motora – G60… Petrovog Pola 6N2 GTI 1.8T koji je lijep koliko i brz…Markovog Golfa Mk1 sa ludim izborom boja…Dejanovog Golfa R32T koji bi olakšao izbor kada bismo birali najbrži auto godine…Davorovog Golfa Mk2 G60 koji je vuk u janjećoj koži…Antinog Golfa Mk5 sa air ride-om, i po tome jedinog takvog u ovom izboru…ili Željkovog Golfa Mk3 sa modernim i snažnim TFSI motorom čime je također rijedak na ovim prostorima. Dajte svoj glas, a time potporu ovoj dvanaestorici i njihovom radu, no ujedno i nama. Nagradit ćemo vas zbog toga!
TheFog Posted December 1, 2012 Author Posted December 1, 2012 valjda vam je jasno da se ovdje glasovi ne broje, već ovdje: http://weyouyou.com/wp/?page_id=6978
TROJKA Posted December 1, 2012 Posted December 1, 2012 (edited) valjda vam je jasno da se ovdje glasovi ne broje, već ovdje: http://weyouyou.com/wp/?page_id=6978 Ovaj link ne radi ; ) Edit: sad radi,hmm,sry Edited December 1, 2012 by TROJKA
Denis_TDI Posted December 1, 2012 Posted December 1, 2012 Radi prilicno dobro, probaj u drugom browseru pa vidi kako ce bit
Bagi Posted December 1, 2012 Posted December 1, 2012 Ja sam pitala Ivu za koji bi ona dala glas... Citiram: Čekaj da vidim, ma svi su nekako dobri... ali je ovaj prezadnji, crveni, koji je spušten do zemlje crne najbolji.
TheFog Posted December 1, 2012 Author Posted December 1, 2012 Ja sam pitala Ivu za koji bi ona dala glas... Citiram: Čekaj da vidim, ma svi su nekako dobri... ali je ovaj prezadnji, crveni, koji je spušten do zemlje crne najbolji.
marko mk1 Posted December 2, 2012 Posted December 2, 2012 fog-u, golf nije 1.6D nego 1.9TD :P a za mj dana ce opet mijenjati masinu 1.8T 20V bok vwam
MOTA BOY Posted December 2, 2012 Posted December 2, 2012 Nije mi jasno zaš nije od Bifeta kec na glasanju? PROJEKT
TheFog Posted December 2, 2012 Author Posted December 2, 2012 Nije mi jasno zaš nije od Bifeta kec na glasanju? PROJEKT zato jer su na izboru samo auti mjeseca iz 2012. Bifin kec, kao i još mnogo drugih na HR/BIH/... sceni će svakako doći na red u budućnosti.
Petar 001 Posted December 2, 2012 Posted December 2, 2012 od 12 auta je 5 crvenih )))))) heh 9 Golfova 1x corrado 1x Polo 1x scirocco
Andy Posted December 2, 2012 Posted December 2, 2012 autici su vrh,tesko glasovanje moram rec neznam kojeg da odaberem,jer svatko ima svoju vrlo zanimljivu pricu
vwr32hgp Posted December 3, 2012 Posted December 3, 2012 (edited) Mk3 2.0TFSI Auto koji po Grobničkoj stazi bježi Miceku Evo9 Edited December 3, 2012 by vwr32hgp
Petar 001 Posted December 5, 2012 Posted December 5, 2012 svi su dobri Najbolje da svi dobiju po jednu kapu i majcu )))))))))
Recommended Posts