TheFog Posted December 3, 2012 Posted December 3, 2012 Pretpostavka je da ste vlasnik VW vozila ili nekog drugog iz VW koncerna. Kada biste bili u situaciji da kupujete novo vozilo, dali biste se odlučili za neko iste marke koju i sad posjedujete; neke druge marke iz VW koncerna; ili vozilo van VW koncerna? Cijenimo Vaše mišljenje, hvala!
prky18 Posted December 3, 2012 Posted December 3, 2012 (edited) s3 8l a novi auto nebi nikad kupio Edited December 3, 2012 by prky18
kiky17 Posted December 3, 2012 Posted December 3, 2012 U svakom slucaju opet VW, po mogucnosti novi Polo :-)
markinjo Posted December 3, 2012 Posted December 3, 2012 Nikad, ali nikad novi auto, pogotovo današnje plastične aute, (tu spada i VW) radije bi tu lovu uložil u svoj T1 i napravil totalnu restauraciju, a ak bi bilo kaj zviška love još bi jednog karmana kupil....
Grozni 007 Posted December 3, 2012 Posted December 3, 2012 Opet bih kupio VW , tj. neku drugu marku iz koncerna koju i sada posjedujem. mislim da je to dovoljan odgovor
jopa_vr6 Posted December 3, 2012 Posted December 3, 2012 Jedini NOVI auto koji bi kupio je golf mk2 gti.. a polovni mk5 gti
Speedy-RI Posted December 3, 2012 Posted December 3, 2012 Da kupujem novi auto definitivno nova Buba auto me jednostavno fascinirao
vwrudi Posted December 3, 2012 Posted December 3, 2012 Da kupujem novi auto definitivno nova Buba auto me jednostavno fascinirao
sven Posted December 4, 2012 Posted December 4, 2012 Trenutno imam MK3 koji je vise tu da se po njemu sarafi i drka i gubi vrijeme tj odmara dusa a ovako auto drugi, imam MB a da kupujem nesto drugo sad bio bi BMW.
Miro-Su Posted December 4, 2012 Posted December 4, 2012 Nova jettulja R , il čak onu perverziju od coupe-a najavljenu za američansko trgište! M.
marin-82 Posted December 4, 2012 Posted December 4, 2012 ak bi bil iz vw koncerna onda bi bil eventualno audi. Inače da biram novi auto jaako bi se troumil između audi vs bmw vs merc i kak sad stvari stoje vjerojatno bi bmw prevladal...
Sarajlic Posted December 4, 2012 Posted December 4, 2012 (edited) O5 bi uzeo VW.Ima svojih mana i ponekad me zivcira ali ljubav je to. Zato bi o5 vozio samo VW Edited December 4, 2012 by Sarajlic
gangxxxta Posted December 12, 2012 Posted December 12, 2012 onlyyyyyyyyyyyy yoooooooooouuuuuuuuuuuu VW i jedino sto slj. kupujem je corrado
darac mk1 Posted December 12, 2012 Posted December 12, 2012 Imao sam tri keca, sada sam kupio a3 2002 jer nisam htio ici s konja na magarca.... tako bi bilo opet da imam lovu za novi auto uzeo bi audi!
Jericho Posted December 13, 2012 Posted December 13, 2012 U dvorištu su dvije četvorke i passat 35i tak da...
dean Posted December 14, 2012 Posted December 14, 2012 Uhh svašta meni pada na pamet, naravno iz VAG koncerna, ali mk5 GTI mi je prvi na listi, iako me nekad opere da bi nešto malo veće, tipa audi A4 ili passat TDI, ali brzo se vratim na kompakte Što se motorizacije tiče, no turbo-no fun! a oduvijek mi je i neki jaki dizel bio želja... Zasad 1.8T pali i žari, vidjet ćemo kad bude prilike šta dalje
Recommended Posts