Jump to content
VW Club Croatia

Recommended Posts

Posted

Bog svima! ;) Da li je možda netko planirao zajedničko okupljanje sutra u Zagrebu za polazak u Karlovac (npr. OMV kod naplatnih kućica, "Billa" i sl.)?

Posted
Ja sam za, taman imam u zg I vg nes obavit pa idem za klc. Kad otprilike? Kolko h?

 

I ja sam za. Mislim da bi bilo u redu oko 19:15-19:30 h na benzinskoj OMV odmah iza naplatnih Lučko, sad ovisi kak kome odgovara i dal se bude javio još netko.

Posted
Pobrinut cu se da u to vrijeme budem tamo

I tako se treba proći tamo, pa ak bude koga dobro, ak ne, samo produžim za KA.

Posted

Mislim da nema potrebe ici tak rano.. Ja naletim u 20.00 pa ak bude ko krenemo zajedno! Pozdravw

Posted
Mislim da nema potrebe ici tak rano.. Ja naletim u 20.00 pa ak bude ko krenemo zajedno! Pozdravw

A u biti imaš i pravo. Mislim da bum bio malo prije 20 h na OMV-u kod naplatnih pa se vidimo valjda.

  • 4 weeks later...
×
×
  • Create New...