Lupus Posted December 14, 2012 Posted December 14, 2012 Bog svima! Da li je možda netko planirao zajedničko okupljanje sutra u Zagrebu za polazak u Karlovac (npr. OMV kod naplatnih kućica, "Billa" i sl.)?
RAZZOR Posted December 14, 2012 Posted December 14, 2012 Ja sam za, taman imam u zg I vg nes obavit pa idem za klc. Kad otprilike? Kolko h?
Lupus Posted December 14, 2012 Author Posted December 14, 2012 Ja sam za, taman imam u zg I vg nes obavit pa idem za klc. Kad otprilike? Kolko h? I ja sam za. Mislim da bi bilo u redu oko 19:15-19:30 h na benzinskoj OMV odmah iza naplatnih Lučko, sad ovisi kak kome odgovara i dal se bude javio još netko.
Lupus Posted December 14, 2012 Author Posted December 14, 2012 Pobrinut cu se da u to vrijeme budem tamo I tako se treba proći tamo, pa ak bude koga dobro, ak ne, samo produžim za KA.
LAZO Posted December 15, 2012 Posted December 15, 2012 Mislim da nema potrebe ici tak rano.. Ja naletim u 20.00 pa ak bude ko krenemo zajedno! Pozdravw
Lupus Posted December 15, 2012 Author Posted December 15, 2012 Mislim da nema potrebe ici tak rano.. Ja naletim u 20.00 pa ak bude ko krenemo zajedno! Pozdravw A u biti imaš i pravo. Mislim da bum bio malo prije 20 h na OMV-u kod naplatnih pa se vidimo valjda.
Petar 001 Posted December 15, 2012 Posted December 15, 2012 Kaj sad Billa il OMV?? Ja na B.za 10min I ja
Recommended Posts