Wolfsburg Posted May 24, 2007 Posted May 24, 2007 Dakle kupuju se navedene felge samo ako su 15 cola ili moguća zamjena. Dakle ja dam svoje takve od 16 cola za 15-ke javiti se na broj 0919288279
Guest G60 Posted May 24, 2007 Posted May 24, 2007 ja mislim da su u mene takve daj sliku ili pogledaj u vasi auti i projekti,pod G60
Wolfsburg Posted May 25, 2007 Author Posted May 25, 2007 ja mislim da su u mene takve daj sliku ili pogledaj u vasi auti i projekti,pod G60 Ne nisu to te felge , budem stavio slike pa ćete vidjeti
Wolfsburg Posted May 25, 2007 Author Posted May 25, 2007 http://www.vwclubcroatia.com/forums/index....=6299&st=20 Da takve weky ima na passatu , al u njega su 16" kao i u mene , al meni trebaju 15"
Recommended Posts