Jump to content
VW Club Croatia

Recommended Posts

Posted

Pozdrav ekipa!Vrime je da vam prestavim svog limenog ljubimca.Radi se o golfu 5 1.9 TDI 105 ks 5 brzina,sportline oprema.Nista posebno se nije radilo a u planu su samo neke sitnice.Auto je kod mene godinu i 3 miseca i trenutno ima 200 000 km od kojih san ja napravija 50 000.Na autu se malo radilo.Stavljeni su chrome poklopci retrovizora,te su nabavljene od kolege s foruma felge od GTI-a 18".Trenutno je na zimskom setu.Cim stignem malo cu ga slikati pa cu postaviti slike da mozete pogledati.Pozdrav!

Posted

evo dvi slike,kupljene 18 coli felge od gti-a od kolege s foruma,felge su na autu samo za probni djir onda se vraca na zimski set!

post-297281-1357063932.jpg

post-297281-1357063949.jpg

  • 2 months later...
  • 8 months later...
Posted

Evo nesto se radilo malo

Kupljen paket branika od GTI-a :)

Stavljen i chip kod CITIUS-a stage 2 jako sam zadovoljan odradenim poslom! :)

  • 3 months later...
  • 4 months later...
Posted

Evo radjeno je nesto zadnjih dana

Stavljene felge OEM GTI 18" i zatamnjena stakla sva osim sajbe prednje! ;)

Slike uskoro!!

Pozzz :)

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
Posted

Nije se puno radilo zadnje vrime,auto trenutno ima 270 000 km i dalje radi ka sat ide ko metak!Prezadovoljan s autom!Ekipa pozdravw!! :)

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 11 months later...
Posted (edited)

evo da se i ja malo javim..na autu se nista posebno nije radilo stavljene gewinde i oz classe 7,5 i 9j...
cQ6jM6Ts.jpg
ewEu059s.jpg
55EpoRTs.jpg

Edited by GOLF V TDI
  • 8 months later...
  • 2 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...