Jump to content
VW Club Croatia

Recommended Posts

Posted

Da li je netko od vas trgovao sa clanom kosta iz srbije.

 

naime trazi prvo da se posalje lova a onda tek paket, nekako mi to malo smrdi.

 

molio bih za savjet

Posted

imas gore kod bannera foruma Feedback, probaj tamo provjeriti da li ima tko iskustva s njim :)

Posted
imas gore kod bannera foruma Feedback, probaj tamo provjeriti da li ima tko iskustva s njim :)

 

Nema ga navedenog ni pozitivno ni negativno

Posted
pouzećem iz srbije u hrvatsku?nebi išlo

 

O tome se i radi, nema pouzeca iz srbije

Posted

pošalješ lovu preko western uniona, on može vidjeti uplatu ali ne može dignuti lovu dok mu ne daš MCTN-broj ( osiguranje )

 

kad dobiješ paket, daš mu taj kontrolni broj, digne lovu i to je to

Posted

Pitaj nekog od drugih clanova iz srbije koji su aktivniji ovdje kakav je lik...mozda ga netko zna.. Jer vidim da je on dugo ovdje ali ima samo par oglasa....ja mu ne bi uplatio...

  • 2 weeks later...
  • 3 months later...
Posted
Kupovina obavljena, sve ok.

 

 

ajde molim te, dodaj feedback za njega, da ostali članovi znaju ako bude bilo trgovanja s njim... :)

Posted

Zasto meni uredno izbacuje eror stranicu svaki put kad pokusam koristit feedback-znaci uopce mi nece otvori? Je li ima tko kakvu ideju ili iskustva s tim?

×
×
  • Create New...