AUTOFREAK Posted June 16, 2013 Posted June 16, 2013 Pozz,čisto sumljam da je samo meni taj problem al jbt s bilo kojeg računala i moba idem na vwcc nikako mi browser nemoze automatski upamtit username i šifru. Svi drugi forumi rade al ovaj jednostavno neće i neće. Netko će reć neš ti upises podatke i eto te al jbt meni se nekad digne tlak baš zbog takve banalne stvari Pusaa
AUTOFREAK Posted July 1, 2013 Author Posted July 1, 2013 Šta bi tek da sam otvorio milijunsko pitanje
Peki Posted July 1, 2013 Posted July 1, 2013 Otici na http://www.vwclubcroatia.com/forums/ upisati user pass i staviti kvacicu da zapamti. Kada vas browser pita da zapamti kliknuti i to je to. Ako ne radi, probajte iz drugog browsera. A prije cijelog postupka, probajte rucno naci cookie za vwcc domenu i izbrisati ga ukoliko postoji. Meni radi u IE, firefox, chrome, sve zadnje verzije.
AUTOFREAK Posted August 3, 2013 Author Posted August 3, 2013 Drugovi i drugarice nula bodova. Ista stvar i s mobitela a i s frendovog kompa.... Brisani histori kukij pasvordi....
projektilski Posted August 3, 2013 Posted August 3, 2013 Ni meni ne radi. 1-2 dva puta moram kliknut na login da bi se stvarno logirao.
T0mB1ll Posted August 3, 2013 Posted August 3, 2013 imam još jednu primjedbu.. u gugl upišem vw club, otvori mi ovo http://prntscr.com/1j5e3g i kliknem na forum, otvara ovu stranicu... http://url123.info/de7dd793
Recommended Posts