Jump to content
VW Club Croatia

Recommended Posts

Posted

Evo od mene par slika sa mobitela, sto je juce bilo u blizini mene u Riedu(Austrija) imam dosta slika, pa sam izdvojio nekoliko da podjelim sa vama :palacg

 

t1af.jpg

7qof.jpg

6uw5.jpg

d12s.jpg

x14j.jpg

hvqo.jpg

plpr.jpg

nqto.jpg

tecg.jpg

99w5.jpg

2tsk.jpg

rk1x.jpg

2fz3.jpg

cftf.jpg

9w2i.jpg

fzy6.jpg

xy3q.jpg

ayq8.jpg

opan.jpg

heem.jpg

ily3.jpg

t4la.jpg

rhgf.jpg

jlpi.jpg

ht6h.jpg

t56l.jpg

19ym.jpg

cl4y.jpg

yzdl.jpg

bwb1.jpg

uz64.jpg

d98g.jpg

ocpk.jpg

36zw.jpg

6u1t.jpg

vddo.jpg

ap5a.jpg

rny3.jpg

5d7t.jpg

q6uh.jpg

z0p0.jpg

n4qv.jpg

uqzv.jpg

qef.jpg

Posted (edited)

Odličnih auta je bilo

Edited by ma.RI.n
Guest O84GT
Posted

milina za oci...hvala za slike :respekt

Posted

Extra je bilo,auta, organizacija ma sve na mjestu..I vani je bilo dobri auta, po parkingu al nisam htio sad i to bas slikati :D

×
×
  • Create New...