Jump to content
VW Club Croatia

Recommended Posts

Posted (edited)

<a href="http://s377.photobucket.com/user/draganbartulovic06/media/Mobile%20Uploads/2017-12/ABF2A4BB-97EC-48A2-8936-B9D72C3DC24D_zpsecllegdh.png.html"target="_blank"><img src="http://i377.photobucket.com/albums/oo213/draganbartulovic06/Mobile%20Uploads/2017-12/ABF2A4BB-97EC-48A2-8936-B9D72C3DC24D_zpsecllegdh.png" border="0" alt=" photo ABF2A4BB-97EC-48A2-8936-B9D72C3DC24D_zpsecllegdh.png"></a> ta mislite o ovome??

ABF2A4BB-97EC-48A2-8936-B9D72C3DC24D_zpssta mislite o ovom?

Edited by Lorko26
  • Replies 60
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Posted

sutra iden do ovog svog prijatelja ta radi u ovlatenom da ga pitan ta on misli ako nema ta pametnije naručit ću u gabreka pa sta bude...

Jebe me ovo s na mobitelu ??

I mene to ebe i to duže vremena, nema posta kojeg ne editiram. Zasto to s zeza?... Ne kužim ?
Posted
Vec sam negdje pisao. Previse kostaju a ne spuste nista, tolko da moras gledat dal je spusten ili ne, po meni bacanje novaca pa da neznam tko vozi auto ili kako. Rade ne diraj nista, jedino ako te bas zulja tih 1500kn
Posted

Ovaj vag performance rh nudi ww racing line imas li kakvih saznanja o tome?

Vec sam negdje pisao. Previse kostaju a ne spuste nista, tolko da moras gledat dal je spusten ili ne, po meni bacanje novaca pa da neznam tko vozi auto ili kako. Rade ne diraj nista, jedino ako te bas zulja tih 1500kn

auto ti vrh izgleda tako, a najbolje je vozljiv na originalnom ovijesu!

hvala ti ????
Posted (edited)

Ti si koj moj stari, to izbija bubrege to raskopa auto to ovo to ono. Meni je na serijskom ovjesu bio koma za vozit, istina da je udoban ali u zavoju imam osjecaj da sam na 3 kotaca kolko se naginje. Tako da mi ipak ljepse ovako. 388cd1e7277b7200d94d7fd807ff84fc.jpga62015da35a7c4ef54938d129faeeea8.jpg

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Edited by Leic
Posted

ti to meni? hahahah

vozim keca na tuningartu, mislim da nema tvrdeg auta u hr ??

...a novo auto steta da je neudoban..

Posted

Odlično izgleda ??????

Ti si koj moj stari, to izbija bubrege to raskopa auto to ovo to ono. Meni je na serijskom ovjesu bio koma za vozit, istina da je udoban ali u zavoju imam osjecaj da sam na 3 kotaca kolko se naginje. Tako da mi ipak ljepse ovako. 388cd1e7277b7200d94d7fd807ff84fc.jpga62015da35a7c4ef54938d129faeeea8.jpg

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Posted

uzmi onda H&R opruge one ce ga vie spustiti.

ovaj mi traži 2000 kn za te sportline i kaže da su top!

×
×
  • Create New...