Jump to content
VW Club Croatia

Recommended Posts

Posted

Dakle kad kliknem na odredjenog korisnika ne pokaziva mi se ono kao prije....posalji poruku,pogledaj postove od clana i ostalo...dakle nista...i ne mogu da posaljm nikome p.p. kako da to rijesim hvala?

Posted
Dakle kad kliknem na odredjenog korisnika ne pokaziva mi se ono kao prije....posalji poruku,pogledaj postove od clana i ostalo...dakle nista...i ne mogu da posaljm nikome p.p. kako da to rijesim hvala?

 

 

pogledaj si dolje , na dnu stranice da ti nije jezik promjenjen s engleskog na hrvatski

 

isti problem sam i ja imal a i jos par clanova u to vrijeme i ako se dobro sijecam to je bilo rijesenje

 

uglavnom probaj

×
×
  • Create New...