dzinn16v Posted September 3, 2013 Posted September 3, 2013 Dakle kad kliknem na odredjenog korisnika ne pokaziva mi se ono kao prije....posalji poruku,pogledaj postove od clana i ostalo...dakle nista...i ne mogu da posaljm nikome p.p. kako da to rijesim hvala?
sever Posted September 3, 2013 Posted September 3, 2013 Dakle kad kliknem na odredjenog korisnika ne pokaziva mi se ono kao prije....posalji poruku,pogledaj postove od clana i ostalo...dakle nista...i ne mogu da posaljm nikome p.p. kako da to rijesim hvala? pogledaj si dolje , na dnu stranice da ti nije jezik promjenjen s engleskog na hrvatski isti problem sam i ja imal a i jos par clanova u to vrijeme i ako se dobro sijecam to je bilo rijesenje uglavnom probaj
dzinn16v Posted September 5, 2013 Author Posted September 5, 2013 Ide na english danas jucre nije islo...hvala mata
Recommended Posts