Jump to content
VW Club Croatia

Recommended Posts

Posted (edited)

nakon dugo vremena evo i mene na forumu :grrr ostvario sam svoj san,kupio sam corrada vr6 i napokon mogu reći da imam auto ;-) za sad sam prezadovoljan, top stanje,sve uredno funkcionira od ABS-a pa nadalje,razmišljam oko ugradnje plina zbog potrošnje jer mi treba auto za svaki dan...ubrzo više slika

 

1013122_10200568999848942_1664003953_n_z

Edited by Rambo.VR6
×
×
  • Create New...