Rambo.VR6 Posted October 5, 2013 Posted October 5, 2013 (edited) nakon dugo vremena evo i mene na forumu ostvario sam svoj san,kupio sam corrada vr6 i napokon mogu reći da imam auto za sad sam prezadovoljan, top stanje,sve uredno funkcionira od ABS-a pa nadalje,razmišljam oko ugradnje plina zbog potrošnje jer mi treba auto za svaki dan...ubrzo više slika Edited October 5, 2013 by Rambo.VR6
Recommended Posts