Jump to content
VW Club Croatia

Recommended Posts

Posted

Nabavljena je nova vozilica. Inače kombi je sparkiran 1989. godine jer se raspao lezaj na straznjem kotacu i od onda do prije neki dan nije diran. Za početak cemo ga malo prizemljiti da se ne prevrne u prvom zavoju. Evo par slika.

 

fdzr.jpg

g5pk.jpg

g47q.jpg

fit6.jpg

z4zq.jpg

9svg.jpg

 

bqoj.jpg

 

3nag.jpg

 

bm96.jpg

 

anmb.jpg

 

zwt7.jpg

 

ap5u.jpg

 







  • 10 months later...
Posted

Malo se radilo na kombiju, odradeno je zavrsno spustanje. Jos trebam neke felge nabaviti i spreman sam za regu.

 

In4QUC.jpg

 

VZUX1D.jpg

 

7QgPN5.jpg

 

5klpIh.jpg

×
×
  • Create New...