Jump to content
VW Club Croatia

Recommended Posts

Posted

Kako još uvijek dobivam upite, prijedloge, zamolbe i ono najdragocijenije, vrijeđanja :D vezano na VWCC forum, pa i sam klub, obznanio bih svekolikom pučanstvu kako već mjesecima (tamo negdje nakon 11. VWTS) ne obnašam nikakve "dužnosti" kako na forumu, tako niti u samom klubu.

 

Za bilo što vezano za forum, predlažem da se obratite nekom od moderatora ili administratora, a njihov popis imate na dnu naslovne strane foruma -> http://www.vwclubcroatia.com/forum/index.php?app=forums&module=extras&section=stats&do=leaders

 

Za bilo što vezano za klub, članarine, iskaznice, shop, zastave, susrete, organizacije, itd. predlažem da se javite Miroslavu na pm (nick: miro) ili na +385 98 246 625

 

Ovo nije pisano s ciljem da privučem pažnju već samo da jednom svima kažem koja je prava adresa za vaše probleme, umjesto da svakom pojedinačno odgovaram na pmove, mailove, smsove, ... A moji razlozi za "odlaskom" su samo privatne naravi, a ne jer sam se s nekim posvađao, odlučio otvoriti svoj klub, portal (weyouyou), niti išta slično. Uostalom, još uvijek sam na svim susretima, forumu, i svemu što vole mladi, ali samo kao gost :zivio

Posted

Pa onda ću te "privatno" davit ko da jesi! Ha, ha, ha, ha! Nema veze mi te još uvijek volimo! Čujemo se i VWidimo! M.

×
×
  • Create New...