Vexx Posted March 9, 2014 Posted March 9, 2014 Pozdrav Svima, da predstavim i svoj g60: Fotka je iz 2003-e ali auto i danas izgleda isto: Pozdrav,
Vexx Posted March 30, 2014 Author Posted March 30, 2014 Fotografije od jučer 29.3.2014, nakon 24 godine i 5 mjeseci od izlaska iz tvornice u Osnabruckeu: <iframe width="480" height="360" src="http://s57.photobucket.com/user/Vekkinho/embed/slideshow/Corrado"></iframe>
Recommended Posts