miro Posted May 26, 2014 Posted May 26, 2014 U sklopu eventa 12.VWTS/Karlovac, sva tri dana njegovog trajanja, bit ce parkiran kombi u koji ce se moci odloziti sve materijalne donacije: higijenskih potrepstine, djecja hrana (adaptirano mlijeki, rizolino, grizolino i sl ), stvari za bebe ( dekice, dudice, bocice, vlazne maramice, samponici, pelene, kremice i sl.), plasticni pribor za jelo, plasticne case, baterije, baterijske lampe, sredstva protiv komaraca, sredstva za dezinfekciju (sanitarije i sl), pamucni rucnici, zastitne maske, rukavice, gumene cizme. Kao i svake godine, tako će i ove, tijekom susreta biti humanitarna tombola. Dio sredstava od kotizacija, parkinga, te od prodaje VWCC artikala takoder ce biti donirano u humanitarne svrhe. Sve donacije osobno ce se otpremiti u Slavoniju i podijeliti najpotrebitijima. Oni koji nisu u mogucnosti prisustvovati Susretu, imaju mogucnost uplate na ziro-racun kluba. U opisu placanja potrebno je navesti: "Pomoc Slavwoniji".
ma.RI.n Posted May 26, 2014 Posted May 26, 2014 Svaka čast za akciju, treba pomoći ljudima koji su u velikim problemima...
vlaho 2901 Posted May 26, 2014 Posted May 26, 2014 (edited) Bravo za klub! Jeli broj ziro racuna isti ko onaj za uplate clanarine? I jeli se mozda zna kad ce taj kombi ic za Slavwoniju i di ce ic, u koje mjesto/a? Edited May 26, 2014 by vlaho 2901
miro Posted May 26, 2014 Author Posted May 26, 2014 - broj računa je isti HR302400008-1190257805 - nakon susreta bi trebali odlučiti gdje ćemo ići, odnosno, ispitat ćemo gdje će tog momenta biti najpotrebnije
vlaho 2901 Posted May 26, 2014 Posted May 26, 2014 Ok, hvala. Molim te samo da napises onda di ce te ic kad se dogovorite. Lp
Vec Posted June 3, 2014 Posted June 3, 2014 Podsjecam na ovo i molim sve ljude dobre volje koji mogu i koji su zeljni pomoci neka to ucine. Kombi je osiguran za vikend,sve potrebne stvari cete moci odmah odloziti. hVWala.
Vec Posted June 9, 2014 Posted June 9, 2014 Prikupili smo pristojnu donaciju za SlaVWoniju, hvala Vam na odazivu.
srki Posted June 11, 2014 Posted June 11, 2014 (edited) Jel se zna kad i gdje se ide? Ili cete predat u c.k u ka? Edited June 11, 2014 by srki
Recommended Posts