kenanGTI Posted July 14, 2015 Author Posted July 14, 2015 (edited) Stigle jos neke sitniceSlučajno našao desnu novu original Hella štopku u jednoj radnji po niskoj cijeniNove krajniceUskoro stize nova letva i spone, i svi ostali novi dijelovi podvozja, od powerflex selena do ostalog. Da konacno sklopim podvozje i da ceka na tavanu da se auto ofarba i da se to ugradi.Nasao sam neki motor, moram ga otici detaljno pregledati i ako bude dobar pazariti.O tome nesto vise u sljedecem updateu. Edited July 14, 2015 by kenanGTI
kenanGTI Posted November 13, 2016 Author Posted November 13, 2016 Odustao sam od projekta, moze lock. Ipak idem na nesto novije.Svi dijelovi su na prodaju, ako nekom nesto treba nek' pise na PP
Recommended Posts