Jump to content
VW Club Croatia

Recommended Posts

Posted

Sretan i blagoslovljen Božić i ugodne preostale blagdane. Neka Vam Nova 2015 bude u što pozitivnijem tonu s puno uspjeha, sreće i sretnih kilometara!!!

Posted

Svako dobro i sve najbolje za Božić i Novu godinu želim svim forumašima, a i šire :fakjea

 

Moj bor je krenuo sa 'stance-om' ove godine :D

43KSxnb.jpg

Posted

Ja vam nista ne zelim. Zelim samo sebi sve najbolje

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

:) sve najbolje ljudi

×
×
  • Create New...