Jump to content
VW Club Croatia

Recommended Posts

Posted

Planiram mijenjati motor u polu pa bi prije toga slozio upgrade kocnica. Trenutno su gore mislim 239mm ventilirajuci naprijed i bubnjevi iza. Iza ne znam ni sam da li bi ista dirao jer mi ovo jako dobro koci za sada, a naprijed me zanima sta staviti da ide pod 15"? Da li 280 ili 288, s cime cu imati manje problema oko montaze, sta mi sve treba i tak to. I da li trebam mijenjati kocioni cilindar? Zahvaljujem

Posted

Ja mislim da je na polu kao i golfu 3.

Da se nosavi skidaju.

Nedavno je netko radio update na 280 i bilo bez ikakvih preinaka.

Po meni jedino kocioni minimalno 22 i to je to

Posted

Polo 6n2 1.4 16v, mislim da su nosaci izliveni..znaci idem na 150 ili 180ks, mislim da je 280 dovoljno, samo me zanima pripasivanje i cilindar kako sta

Posted

Polo 6n2 1.4 16v, mislim da su nosaci izliveni..znaci idem na 150 ili 180ks, mislim da je 280 dovoljno, samo me zanima pripasivanje i cilindar kako sta

 

Ispad da moraš mijenjat rukavac i da i 280mm ti je isto izliven, zašto ne stavit onda rukavac di adapterom možeš poslje riješit povečanje kočnica, tipa 312mm, 321mm 340mm, kad si radiš trošak pa napravi odmah da nemaš poslje brige, i da kočnica nikad nije dovoljno velika.

A i proči češ jeftinje da negdje nađeš od karambola nego da sakupljaš dijelove.

Posted

Treba ti rukavac od 16v 100ks ili polo gti onda mozes kemijat dalje

 

Ako nemas abs onda glavni kocioni od passata 16v 91'

×
×
  • Create New...