smoki Posted January 7, 2015 Posted January 7, 2015 Planiram mijenjati motor u polu pa bi prije toga slozio upgrade kocnica. Trenutno su gore mislim 239mm ventilirajuci naprijed i bubnjevi iza. Iza ne znam ni sam da li bi ista dirao jer mi ovo jako dobro koci za sada, a naprijed me zanima sta staviti da ide pod 15"? Da li 280 ili 288, s cime cu imati manje problema oko montaze, sta mi sve treba i tak to. I da li trebam mijenjati kocioni cilindar? Zahvaljujem
Marinko Posted January 7, 2015 Posted January 7, 2015 Treba videti dali ti se daju nosaci od celjusti odsrafiti od rukavaca,ili je sve skupa izljevano.
sale6666 Posted January 7, 2015 Posted January 7, 2015 Ja mislim da je na polu kao i golfu 3. Da se nosavi skidaju. Nedavno je netko radio update na 280 i bilo bez ikakvih preinaka. Po meni jedino kocioni minimalno 22 i to je to
Zvonae Posted January 7, 2015 Posted January 7, 2015 239 disk ima izlivene nosače, a 256 ima okvire na šarafe.
daniels Posted January 8, 2015 Posted January 8, 2015 Na g4 256mm je isto izliven, sad kak je na polu neznam. imam ti nosače za 288 i čeljusti,zaštitne limove.
smoki Posted January 8, 2015 Author Posted January 8, 2015 Polo 6n2 1.4 16v, mislim da su nosaci izliveni..znaci idem na 150 ili 180ks, mislim da je 280 dovoljno, samo me zanima pripasivanje i cilindar kako sta
Jura Posted January 9, 2015 Posted January 9, 2015 iza ti paše sve sa g2. samo moraš kupiti sajlu ručne od pola 6n2 gti
daniels Posted January 9, 2015 Posted January 9, 2015 Polo 6n2 1.4 16v, mislim da su nosaci izliveni..znaci idem na 150 ili 180ks, mislim da je 280 dovoljno, samo me zanima pripasivanje i cilindar kako sta Ispad da moraš mijenjat rukavac i da i 280mm ti je isto izliven, zašto ne stavit onda rukavac di adapterom možeš poslje riješit povečanje kočnica, tipa 312mm, 321mm 340mm, kad si radiš trošak pa napravi odmah da nemaš poslje brige, i da kočnica nikad nije dovoljno velika. A i proči češ jeftinje da negdje nađeš od karambola nego da sakupljaš dijelove.
Rallye VR6 Posted January 9, 2015 Posted January 9, 2015 Treba ti rukavac od 16v 100ks ili polo gti onda mozes kemijat dalje Ako nemas abs onda glavni kocioni od passata 16v 91'
smoki Posted January 9, 2015 Author Posted January 9, 2015 Jel mogu naprijed adapterom rijesiti problem drugih celjusti ili moram mijenjati rukavce?
Recommended Posts