vwrudi Posted January 12, 2015 Posted January 12, 2015 Dragi prijatelji, poznanici, SVI…. Na veselje svih koji vole i žive “riječko peto godišnje doba” – došlo je vrijeme za Riječki karneval!!!! Riječki karneval se teško može opisati ili u potpunosti dočarati fotografijama ili televizijskim prijenosom. Treba ga doživjeti i proživjeti! Stoga Vas pozivamo da se 14.02.2015. dođete družiti, zabaviti i uveličati 6. KarneVWal meet koji se tradicionalno održava subotu ususret Međunarodnoj Karnevalskoj povorci– kruni karnevalskih svečanosti na Kvarneru i šire. Nemojte propustiti jer reprize neće biti! Sve Vas koji nam se odlučite pridružiti očekujemo u Subotu,14.02. između 16- 17 sati na Automotodromu Grobnik – prvi izlaz nakon naplatne postaje Grobnik (Kikovica). Plan/program susreta: Subota: 16:00-17:00 – prijava dolazaka i preuzimanje kupona za poklon dobrodošlice 17:00-18:00 - zajednička vožnja Automotodromom Grobnik i fotografiranje 18:00 - odlazak u Caffe bar “Aquarius 3000” 18:45…..večera, pokloni, nagradne igre, tulum, lom, raspašoj….. Nedjelja: 10:00-12:00 –Caffe bar “Aquarius 3000” - zajednička kava i doručak 12:00 – odlazak na Korzo - Međunarodnu Karnevalsku povorku. Kotizacija za učestvovanje na susretu iznosi 50 kn. Svoje prisustvo najavite već uobičajenom procedurom: Upišite se na listu gostiju U svrhu kvalitetnije organizacije lista gostiju će se zatvoriti 10.02 u 24:00h Najkasnije do 12.02.2012 uplatite kotizacijuErste banka, Primatelj: VOLKSWAGEN KLUB RIJEKA, Brig 84, 51 000 Rijeka Br. računa primatelja (IBAN): HR5324020061100673788 Opis plaćanja: Nick sa foruma – kotizacija I još jedno VRLO VAŽNO UPOZORENJE: OBAVEZNO PONJETI DOBRO RASPOLOŽENJE! Veselimo se Vašem dolasku!! Detaljnije informacije možete tražiti na : 095 853 2913 vwrudi 098 936 5218 speedy-RI Smještaj: http://www.visitrijeka.hr/ Lokacije: Caffe Bar Aquarius 3000 Prolaz Marije Krucifikse Kozulić 2 (Iznad garaže Zagrad) Automotodrom Grobnik
vwrudi Posted January 12, 2015 Author Posted January 12, 2015 Može Zvone Lista gostiju - sudionika: 1-2.vwrudi i Silvia 3.
vw bubi Posted January 13, 2015 Posted January 13, 2015 1-2.vwrudi i Silvia3. Speedy4.bertovtone 5.vwbubi 1-2.vwrudi i Silvia3. Speedy4.bertovtone 5.vwbubi 6.Nino 7.Sandro
Coha Posted January 13, 2015 Posted January 13, 2015 1-2.vwrudi i Silvia3. Speedy4.bertovtone 5.vwbubi 6.Nino 7.Sandro8-9 Denis i Ivana
Speedy-RI Posted January 13, 2015 Posted January 13, 2015 1-2.vwrudi i Silvia 3. Speedy 4. bertovtone 5. vwbubi 6. Nino 7. Sandro 8-9. Denis i Ivana 10. Mateo Alavanja 11.
Coha Posted January 13, 2015 Posted January 13, 2015 1-2.vwrudi i Silvia3. Speedy4. bertovtone5. vwbubi6. Nino7. Sandro8-9. Denis i Ivana10. Mateo Alavanja11.Ivica Mlinar12.
gemo g60 Posted January 13, 2015 Posted January 13, 2015 1-2.vwrudi i Silvia 3. Speedy 4. bertovtone 5. vwbubi 6. Nino 7. Sandro 8-9. Denis i Ivana 10. Mateo Alavanja 11.Ivica Mlinar 12.Gemo i Elvira
vwrudi Posted January 13, 2015 Author Posted January 13, 2015 1-2.vwrudi i Silvia 3. Speedy 4. bertovtone 5. vwbubi 6. Nino 7. Sandro 8-9. Denis i Ivana 10. Mateo Alavanja 11. Ivica Mlinar 12-13. Gemo i Elvira
mimi_mk3 Posted January 15, 2015 Posted January 15, 2015 1-2.vwrudi i Silvia 3. Speedy 4. bertovtone 5. vwbubi 6. Nino 7. Sandro 8-9. Denis i Ivana 10. Mateo Alavanja 11. Ivica Mlinar 12-13. Gemo i Elvira 14-15. Mimi_mk3 (Marino i Maja)
marinfall27 Posted January 16, 2015 Posted January 16, 2015 oce to bit neka lagana vožnjica po stazi ili?
vwrudi Posted January 16, 2015 Author Posted January 16, 2015 Po osobi se plača kotizacija. Plačanjem iste ulaziš na pistu, dobivaš poklon dobrodošlice, klopu... ali to nije sve. Dobiti ćeš i nezaboravnu ekipu i nezaboravan provod.
marinfall27 Posted January 16, 2015 Posted January 16, 2015 1-2.vwrudi i Silvia 3. Speedy 4. bertovtone 5. vwbubi 6. Nino 7. Sandro 8-9. Denis i Ivana 10. Mateo Alavanja 11. Ivica Mlinar 12-13. Gemo i Elvira 14-15. Mimi_mk3 (Marino i Maja) 16.-17. Marin i Gloria
vwrudi Posted January 17, 2015 Author Posted January 17, 2015 1-2.vwrudi i Silvia 3. Speedy 4. bertovtone 5. vwbubi 6. Nino 7. Sandro 8-9. Denis i Ivana - placeno 10. Mateo Alavanja 11. Ivica Mlinar 12-13. Gemo i Elvira 14-15. Mimi_mk3 (Marino i Maja) 16.-17. Marin i Gloria - plaćeno
polo9n Posted January 17, 2015 Posted January 17, 2015 (edited) pozz ja uplaćivan za sebe i luciju u ponediljak tako da se vidimo XD Edited January 17, 2015 by polo9n
sale6666 Posted January 17, 2015 Posted January 17, 2015 necu se jos nadopisat na listu ali kako se stvari odvijaju mislim da se ove godine vidimo
sale6666 Posted January 18, 2015 Posted January 18, 2015 Ako bude srece i zdravlja te Bozje pomoci. Da
fiki Posted January 18, 2015 Posted January 18, 2015 (edited) 1-2.vwrudi i Silvia3. Speedy4. bertovtone5. vwbubi6. Nino7. Sandro8-9. Denis i Ivana - plaćeno10. Mateo Alavanja11. Ivica Mlinar12-13. Gemo i Elvira14-15. Mimi_mk3 (Marino i Maja)16.-17. Marin i Gloria - plaćeno 18. Fiki Edited January 18, 2015 by Speedy-RI
Speedy-RI Posted January 21, 2015 Posted January 21, 2015 Za sve oni koji dolaze iz daljega bilo bi im dobro što prije rezervirati smještaj, jer za karneval je ludnica u Rijeci, i što duže čekate to je teže naći smještaj
vwrudi Posted January 24, 2015 Author Posted January 24, 2015 1-2.vwrudi i Silvia plaćeno 3. Speedy plaćeno 4. bertovtone 5. vwbubi 6. Nino 7. Sandro 8-9. Denis i Ivana - plaćeno 10. Mateo Alavanja 11. Ivica Mlinar 12-13. Gemo i Elvira 14-15. Mimi_mk3 (Marino i Maja) 16.-17. Marin i Gloria - plaćeno 18. Fiki 19.-20. polo9n i Lucija plaćeno
Recommended Posts