Jump to content
VW Club Croatia

Recommended Posts

Posted

Pozdrav! Imam Passat B6 Highline 06.god i ima instrument ploču (sat) sa malim putnim računalom, a u planu mi je sada staviti sat sa full FIS putnim računalom, znači veliki ekran. Ne novi tip od passata B7 sa bijelim osvjetljenjem nego isti sat kao moj ali sa velikim ekranom. Sada me zanima da li je moguće i šta mi sve treba za to?

 

Moj instrument je 3C0 920 860 H

Posted

Ocito moze jer je sat originalan a auto je Highline takoder originalan. Razlog zasto ne bi stavio sat od novijeg je sta sam uvjeren da ga necu upasati nikada sta se tice kodiranja i modula i nez cega ne.

Posted

Ocito moze jer je sat originalan a auto je Highline takoder originalan. Razlog zasto ne bi stavio sat od novijeg je sta sam uvjeren da ga necu upasati nikada sta se tice kodiranja i modula i nez cega ne.

 

Ja isto mislim da je to zapravo nemoguce. Highline oprema a cluster koji nije full MFA? Ne znam bas...

Posted

I mene je to iznenadilo, naletio sam uzivo na takvog, a i vidio sam u oglasima, ima i takvih koji su highline a nemaju full mfa...nema mi to logike niti malo, ali eto...

Posted (edited)

Passat B6 u Highline opremi serijski ima putno računalo.

 

Putno računalo Plus je bilo dodatna oprema, doplata je bila kojih 500-injak kn.

Edited by Ivo_022
  • 2 years later...
Posted

Pozdrav

Da ne otvaram novu temu tu cu se prikljuciti posto naslov sve govori.

Passat B6 Variant Comfortline bez putnog racunala 2007 god.

Zanima me da li se moze ugraditi putno racunalo?

Sta je sve potrebno?

Ima tko u Zagrebu ili okolici da to moze napraviti?

Posted

Da li je problem sto nema gumba za upravljanje na rucici brisaca.

Zanima me koja je procedura zamjene ta dva dijela?

Ima tko da to radi i koliko bi doslo?

Moze i na PP ponuda

Posted (edited)

Da li je problem sto nema gumba za upravljanje na rucici brisaca.

Zanima me koja je procedura zamjene ta dva dijela?

Ima tko da to radi i koliko bi doslo?

Moze i na PP ponuda

Problem je da zato sta nemas sa cim prebacivat funkcije na tabli koja onda ni nema smisla. Treba provjeriti koji je modul volana dali podrzava putni, ako podrzava stavi se rucica i iskodira. I naravno tabla sa putnim.

Cijene su razlicite, sve ovisi za kolko nades dijelove.

Ak ti karlovac nije daleko ja i frend to radimo, sve slozimo i poriktamo KM na tabli

Edited by Leic
Posted

Problem je da zato sta nemas sa cim prebacivat funkcije na tabli koja onda ni nema smisla. Treba provjeriti koji je modul volana dali podrzava putni, ako podrzava stavi se rucica i iskodira. I naravno tabla sa putnim.

Cijene su razlicite, sve ovisi za kolko nades dijelove.

Ak ti karlovac nije daleko ja i frend to radimo, sve slozimo i poriktamo KM na tabli

Hvala na informacijama, kako mogu provjeriti da li mi modul volana podržava taj putni?

Posted

Po kataloskom. Skini plastiku oko volana i trebao bi se vidit i napisi tu pa ti provjerim

  • 2 months later...
Posted

Po kataloskom. Skini plastiku oko volana i trebao bi se vidit i napisi tu pa ti provjerim

 

Malo kasnim, da li se moze pomocu VAG CAN PRO softvera iscitati broj modula?

Posted

Ntreba ti broj...ako auto nema bord ni tempomat onda je low modul i ne podrzava nista

ako ima temp ili bord onda je mid i podrzava to dvoje

i tako dalje...

Posted

Ntreba ti broj...ako auto nema bord ni tempomat onda je low modul i ne podrzava nista

ako ima temp ili bord onda je mid i podrzava to dvoje

i tako dalje...

Ima tempomat a nema putno računalo na intrument tabli.

Sad pitanje je bilo da li se moze kupiti drugi sat i tipka od brisaca ili treba još nešto?

 

Nasao sam na ebay njemačka instrumental table po 20,30 €

Sad kako da provjerim kompatibilnost?

 

Poslano sa mog EML-L29 koristeći Tapatalk

Posted

Ajde bar nesto pozitivno :)

 

Sad kako se moze provjeriti kompatibilnost satova jer sam vidio da ih ima vise.

Ili mozda svi odgovaraju?

 

 

 

 

Poslano sa mog EML-L29 koristeći Tapatalk

  • 1 month later...
Posted

ako ima tempomat onda podrzava bord.

naručio sam novi sat i modul volana sa tipkama za putno.

 

Koliko bi došlo da se to ugradi/iskodira? može i na PM

×
×
  • Create New...