marko-zd Posted November 11, 2015 Posted November 11, 2015 Pozdrav svima. Evo da predstavim svoje novo staro vozilo. Kako je bila potriba za jos jednim autom a bitno je bilo da je koliko toliko jeftin a dobar. Posto je brat odlucija prodati jedinicu nisan se puno razmislja jer znan kakav je auto i radjen je iz nule. Planova ajmo reci da nema al nikad se nezna. Evo par slika trenutnog stanja. Evo link za komentare http://www.vwclubcroatia.com/forum/index.php?/topic/87454-Golf-1-1.6-D
marko-zd Posted March 27, 2016 Author Posted March 27, 2016 (edited) Jucer bija lip i suncan dan pa bilo steta za ne iskoristiti za pranje i djir. Evo i jedna od bratovog vozila Komentari ako ih ima http://www.vwclubcroatia.com/forum/index.php?/topic/87454-Golf-1-1.6-D Edited March 27, 2016 by marko-zd
Recommended Posts