tommymk1tdi Posted May 24, 2017 Author Posted May 24, 2017 Pila regana! Sad samo uzivamo i rjesavamo sitnice
tommymk1tdi Posted June 5, 2017 Author Posted June 5, 2017 Malo ubacio celicane prednje standard a zadnje 7.5"x14"
tommymk1tdi Posted June 6, 2017 Author Posted June 6, 2017 danas postar donio jos nekoliko iznenadenja maska s chrom lajsnom i znakicem DIESEL i plastike a stupa
tommymk1tdi Posted June 21, 2017 Author Posted June 21, 2017 (edited) Evo uletjelo mi nesto sta sam dugo trazio.. mekana armatura. Samo mi fali plastika oko kmh sata. Pa ako neko slucajno ima neka ponudi u inbox Takoder sam nabavio krovni tapecirung u dobrom stanju..potrebno mu samo ciscenje. Na mom je poderano na mijestu gdje dolazi svijetlo a ovaj je citavi IMG]http://i65.tinypic.com/zluqex.jpg[/img] Komentari http://www.vwclubcroatia.com/forum/index.php?/topic/87522-golf-mk1-tdi/&do=findComment&comment=879103 Edited June 21, 2017 by tommymk1tdi
tommymk1tdi Posted July 5, 2017 Author Posted July 5, 2017 (edited) Konacno uhvatio malo vremena i ubacio mekanu armaturu Edited July 5, 2017 by tommymk1tdi
tommymk1tdi Posted July 14, 2017 Author Posted July 14, 2017 Nista se ne radi! Samo toci i vozi.. palo pranje pa okinuo par slika moj mali pomagac
tommymk1tdi Posted October 1, 2017 Author Posted October 1, 2017 Pozz ljudi! Evo konacno nabavio nesto sto dugo trazim.. ATS CUP 7 J15 et20 u tvornickom stanju Po meni jedna od top 3 felgi za keca. http://www.vwclubcroatia.com/forum/index.php?/topic/87522-golf-mk1-tdi/page-2
tommymk1tdi Posted October 21, 2017 Author Posted October 21, 2017 (edited) Evo nesto novotarija.Nabavio konacno policu bunkera u odlicnom stanju. Stara van Nova unutra Malo je bila propala po rubovima pa sam je malo pojacao i sad je odlicna i cvrsta Takoder imam i jedan rare detalj. To do sada nisam nigdje vidio. Gumeni tepih bunkera sa srednjim dijelom kod rezervnog kotaca koji se otvara Nabavio i lajsne pragova koji su mi falili Pa bacio pranje i okinuo par fotki Komentari http://www.vwclubcroatia.com/forum/index.php?/topic/87522-golf-mk1-tdi/ Edited October 21, 2017 by tommymk1tdi
tommymk1tdi Posted November 5, 2017 Author Posted November 5, 2017 Nabacio GTD znakic na prednju masku Jos da mi nabavit zadnjeg za haubu
tommymk1tdi Posted November 14, 2017 Author Posted November 14, 2017 Danas postar donio paketic od malog kineza.. pa sam razmontirao stare pojase I slozeno Namontirano u auto
tommymk1tdi Posted November 22, 2017 Author Posted November 22, 2017 Danas nabavio prednji branik koji je za baciti ali sa jednim zgodnim detaljemkojeg dugo trazim.. Perace farova!!!! Treba im malo ljubavi ali to cemo lako rijesiti Ovako nekako bi trebalo izgledati na autu
tommymk1tdi Posted January 2, 2018 Author Posted January 2, 2018 Pozz ekipo! Eto posto je stigla nova godina red je da slozimo new look za novu sezonu Posto sam nabavio skoro sve detalje za GTD look krece lagano slaganje.. Prvo je namontiran prednji novi pranik i premjesteni preaci sa starog branika. Na masku je vracen GTD znak. Plan je maknuti sve chrom detalje sa auta i zamijeniti ih crnima. Kako ce to izgledati vidjet cemo uskoro
tommymk1tdi Posted January 2, 2018 Author Posted January 2, 2018 komentari http://www.vwclubcroatia.com/forum/index.php?/topic/87522-golf-mk1-tdi/page-2
tommymk1tdi Posted January 9, 2018 Author Posted January 9, 2018 Nesto se sitno radi i rjesavaju sitnice.. Posto su mi prednja svijetla bila sarena preslozio sam si jedan komplet od farova koje sam imao doma da budu identicna Takoder nabavio retrovizore u super stanju jer su moji bili spremni za uredenje pobojao u crno okvir cepa rezervara i stavio crne lajsnice na kvake umjesto chroma Jos ostalo nabaviti crne lajsne po boku..
tommymk1tdi Posted January 20, 2018 Author Posted January 20, 2018 (edited) Vec sam dugo htio ubaciti krizeve u farove i konacno se danas bacio na posao.. Snajperi upakirani Na autu http://www.vwclubcroatia.com/forum/index.php?/topic/87522-golf-mk1-tdi/page-2&do=findComment&comment=902027 Edited January 20, 2018 by tommymk1tdi
igor.grga18 Posted January 20, 2018 Posted January 20, 2018 Stari svaka čast pila odlična nisam sve pročita . Nego kako si rješio tehnički kad je motor TDI jesi radio ateist? U glavnom mi se sviđa. Poslano sa mog VIVAX_Fly_V550 koristeći Tapatalk
tommymk1tdi Posted February 16, 2018 Author Posted February 16, 2018 (edited) Evo malo novosti i kod mene.. Posto su ATSice bile lagano octecene od kamencica i pocele korodirati nije bilo druge neko krenuti s poliranjem Na tokarski i gass Nakon jedno sat vremena vrtnje i papira od 150 do 400 dobio sam ovo Pa sam jednoj prebrusio rub na vodu redom do 2000 i zapolirao.a sredinu sam ostavio grublju i zapolirao. I dobio ovo I na kraju upiknuo set GTI yubi siceva u odlicnom stanju. I jedna onako.. http://www.vwclubcroatia.com/forum/index.php?/topic/87522-golf-mk1-tdi/page-2&do=findComment&comment=902027 Edited February 16, 2018 by tommymk1tdi
tommymk1tdi Posted March 1, 2018 Author Posted March 1, 2018 Namontirao prednje siceve Kad dode toplije vrijeme slijedi kemijsko i montaza straznjih
tommymk1tdi Posted March 8, 2018 Author Posted March 8, 2018 Jos novotarija.. Boost cukica Pa mi stigao novi kljuc Pa nabavio sivi tepih u vrhunskom stanju
tommymk1tdi Posted March 12, 2018 Author Posted March 12, 2018 Danas konacno dosla na red ugradnja i straznjih siceva Pa kad je sve bilo vani odradili proljetno ciscenje Naravno i prednji dio zglancan
tommymk1tdi Posted March 15, 2018 Author Posted March 15, 2018 Evo jos malo noviteta I konacno zavrsio ATSice
tommymk1tdi Posted March 26, 2018 Author Posted March 26, 2018 Konacno uhvatio vremena i namontirao zadnje crvene pojaseve..mislim da je konacno prica oko unutrasnjosti zavrsena I par slika nakon pranja
Recommended Posts