tommymk1tdi Posted April 4, 2018 Author Posted April 4, 2018 Zaserafljeni ljetni kotaci i tu radovi prestaju bar za sad i krece samo uzivanje..
tommymk1tdi Posted May 31, 2018 Author Posted May 31, 2018 Pronasao sam stare fotke od folcike pa da usporedim nekad/sad.. Nije se previse promijenila Uglavnom kad bolje razmislim neznam sta je uopce ostalo od baznog auta 1
tommymk1tdi Posted June 3, 2018 Author Posted June 3, 2018 I konacno prizemljio svoju staru kramu.. Slobodno komentirajte http://www.vwclubcroatia.com/forum/index.php?/topic/87522-golf-mk1-tdi/page-2&do=findComment&comment=902027
tommymk1tdi Posted June 17, 2018 Author Posted June 17, 2018 Posijetili Street Style Show u Dugom Selu I kuci ponijeli 2 nagrade
tommymk1tdi Posted August 26, 2018 Author Posted August 26, 2018 Samo da malo obrisem prasinu.. Novog nema nista...Samo tocim, perem i vozim... za novotarije cekam zimu Evo par fotki poslije pranja Komentari http://www.vwclubcroatia.com/forum/index.php?/topic/87522-golf-mk1-tdi/page-3
tommymk1tdi Posted December 5, 2018 Author Posted December 5, 2018 Konacno nesto novo...sasvim slucajno mi uletjela stvarcica koju vec jako dugo trazim i nisam mogao da ne kupim... KAMEI heckspoiler gumirani Morao sam ga odmah i namontirati Montira se dosta jednostavno..pomocu 4 nosaca koji se stave izmedu stakla i kedera..
tommymk1tdi Posted December 27, 2018 Author Posted December 27, 2018 Malo da bacim usporedbu dva skoro ista keca ;D TAS vs GTD D vs YU OEM vs DELANEC 1.9TDI vs 1.6D Ma sve je to skoro isto.. KOMENTARI http://www.vwclubcroatia.com/forum/index.php?/topic/87522-golf-mk1-tdi/page-2&do=findComment&comment=902027
tommymk1tdi Posted January 28, 2019 Author Posted January 28, 2019 Skupilo se jos par sitnica pa da malo dignem temu.. Nakon duge potrage konacno sam nabavio plastiku oko kmh sata za mekanu armaturu..tj uzeo sam cijelu armaturu ali ju treba malo dotjerati pa je namontirana samo plastika na ovu moju. Nabavljene i rucke za zatvaranje vrata.. I namontirao prozirne zmigavce
tommymk1tdi Posted February 8, 2019 Author Posted February 8, 2019 Nesto novo i lagano rare malo za promjenu....sebring G60 Nisam mogao a da ih odmah ne zaserafim Komentari
tommymk1tdi Posted February 15, 2019 Author Posted February 15, 2019 (edited) I na kraju tocka na i...Poklopci? Edited February 15, 2019 by tommymk1tdi 1
tommymk1tdi Posted May 12, 2019 Author Posted May 12, 2019 Malo da dignem temu... Vec dugo imam u planu pojacat kocnice i konacno je i to doslo na red. Radi se o 256 mm ventilirajucim.. Malo proba kako kako bi to trebalo izgledat Usput koja fotka sa CTC meeta
tommymk1tdi Posted October 3, 2019 Author Posted October 3, 2019 Posto mi je Tynipic pojeo sve slike, evo par novih. Nije se nesto puno radilo nego su se skupljale stvarcice. Kuljene se felge za drugu sezonu.. Ronal Turbo 7x15 Pa se nabavio Gamma kazic koji se savrseno uklopio I za kraj, sveti gral...Spucknapf volan Takoder sam se poigrao sa rasvijetom
Recommended Posts