Kiki1911 Posted March 29, 2016 Posted March 29, 2016 (edited) Evo Graditelj Bob me nagovoria da predstavim auto. Kupljen je prije par mjeseci od prijatelja, mog misljenja medu top 3 petice u RH, ocuvana, sa jako malo km-74 000. 2008 godiste, full edition 30, koza, grijanje siceva, kenwood-ova multimedija/navigacija garmin, climatronic iz sestice, xenon, supersprint ispuh, ukratko sve sta je potrebno za stage 3 i dsg stage 2 remap, sve odradeno u REVO-a, takoder nedavno stavljene bilstein b16 gewinde, i u cetvrtak ide na stage 4, naravno kod Elmina. Evo par slika izvani, iznutra, uskoro cu i videa na youtube postavit pa cu staviti i linkove da se vidi razlika stg3 i stg4. free upload pictures screenshot tool online photo sharing free photo hosting photoupload image hosting no register image sharing free upload pictures upload images img upload Evo link za komentare http://www.vwclubcroatia.com/forum/index.php?/topic/89215-vw-golf-v-gti/ Edited March 29, 2016 by Kiki1911
Kiki1911 Posted March 31, 2016 Author Posted March 31, 2016 photo hosting Cekanje na turbinu nazalost do ponediljka zbog nesporazuma sa trecon stranon...
Kiki1911 Posted April 7, 2016 Author Posted April 7, 2016 Evo da se javim, nakon dugih tjedan dana u Zagrebu, puno komplikacija, turbo napokon na autu, Elmin je odradija sve i vise nego korektno, sve pohvale! Nakon sta se turbo ceka do ponediljka, u ponediljak je pri montiranju tuklo kuciste o blok motora, usisna grana nije bila dobro postavljena, pa se i to rjesilo...za sada je samo korigirana mapa stg3 na ovu turbinu, iduci mjesec je narucen AEM V2 wmi, rs4 sprice, eboost i stg4 remap, taman da bude spreman za Brzi i Zestoki u Zagrebu. Neznan koliko sada auto ima konja, osjetno se pari jaci nego prije, ali nije to jos to..sada puse na 1.6 bara konstantno, a vjerovatno ce ic na 1.8/1.9 iduci mjesec sa ostalim djelovima. upload a picture image hosting no account upload a picture Evo link za komentare, pohvale, kritike, savjete... http://www.vwclubcroatia.com/forum/index.php?/topic/89215-vw-golf-v-gti/
Kiki1911 Posted April 15, 2016 Author Posted April 15, 2016 Evo nakon danasnjeg mirenja na gtech-u vremena, za sada sam zadovoljan, s obzirom da ovo nije jos kraj dizanja.. screen shot image free hosting
Kiki1911 Posted September 7, 2016 Author Posted September 7, 2016 (edited) Evo dugo nisam pisao, bilo je par promjena, par utrka, pa evo i nekoliko slika.. print screen windows 7 adult image hosting upload images free Malo glupiranja screenshot program image sharing Grobnik upload a gif windows screen capture Nove gume i felge, nista nebi moga da nije Bery pomoga, hvala! images upload windows print screen OZ Superleggera, 8x18 et35, gume su toyo t1-r 215/35/18, zadovoljan san skroz... upload gif from url Mjerenje na valjcima nakon namjestanja wastegate-a i remapa... image hosting Komsija kolega, odlicno drustvo! image hosting without account Trenutno najbolje vrijeme auta.. image posting screenshot windows 7 Osijek proslog vikenda... Sve pohvale, kritike, pitanja, savjeti dobrodosli ) http://www.vwclubcroatia.com/forum/index.php?/topic/89215-vw-golf-v-gti/ Edited September 7, 2016 by Kiki1911
Recommended Posts