alen_gti Posted April 9, 2016 Posted April 9, 2016 pozdrav evo da i ja prestavim svoje auto Golf 5 1.9 TDi 2005 god 200tisuca km Od opreme samo prednji podizaci rucna klima.. Na auto je stavljen prednji GTi branik,pragovi GTi,volan GTi,prednja sjedala GTi,felge BBS Detroit 18',Gewinde ta technix,After market TV sa navigacijom.. Auto je mapirano kod Sedox performance na 146ks egr ugasen katalizator maknut kao i zadnji lonac U planu je stavljanje GTi farova GTi nastavak krova te R32 branik sa ED30 difuzorom evo par slika
alen_gti Posted April 19, 2016 Author Posted April 19, 2016 posto smo bili za vikend u kninu na tuning meetu pa evo par slikica Poslano sa mog KIW-L21 koristeći Tapatalk
alen_gti Posted May 10, 2016 Author Posted May 10, 2016 evo dvije fotke skinut zadnji branik i dva desna auspuha te stavljen gti branik kao i ed30 lip naprijed Poslano sa mog KIW-L21 koristeći Tapatalk
alen_gti Posted May 11, 2016 Author Posted May 11, 2016 link za komentare http://www.vwclubcroatia.com/forum/index.php?/topic/89360-VW-Golf-5-fejk-GTi Poslano sa mog KIW-L21 koristeći Tapatalk
alen_gti Posted May 11, 2016 Author Posted May 11, 2016 evo par lijepsih slika Poslano sa mog KIW-L21 koristeći Tapatalk link za komentare http://www.vwclubcroatia.com/forum/index.php?/topic/89360-VW-Golf-5-fejk-GTi Poslano sa mog KIW-L21 koristeći Tapatalk
alen_gti Posted May 17, 2016 Author Posted May 17, 2016 (edited) stavljena dapper naljepnica link za kometare http://www.vwclubcroatia.com/forum/index.php?/topic/89360-VW-Golf-5-fejk-GTi Poslano sa mog KIW-L21 koristeći Tapatalk Edited May 17, 2016 by alen_gti
alen_gti Posted July 19, 2016 Author Posted July 19, 2016 stavljeni farovi sa lecom i xenon Poslano sa mog KIW-L21 koristeći Tapatalk
alen_gti Posted July 22, 2016 Author Posted July 22, 2016 evo par svjezih slikica Poslano sa mog KIW-L21 koristeći Tapatalk
alen_gti Posted August 3, 2016 Author Posted August 3, 2016 odraden profi fotosession pa evo par slika Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk link za komentare http://www.vwclubcroatia.com/forum/index.php?/topic/89360-VW-Golf-5-fejk-GTi Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk
alen_gti Posted September 28, 2016 Author Posted September 28, 2016 auto prodano Poslano sa mog CUBOT_NOTE_S koristeći Tapatalk
Recommended Posts