Jump to content
VW Club Croatia

Recommended Posts

Posted
Posted

Evo Zadrani taman kuci stigli. Kakvo pijanstvo u p.m.

Mislin da za 10 dana sebi necu doci. Slika neman. Jedino nesto s onin kinezon ili japancon sto je upa na sasret. Dubrovcani svaka vam cast.

Posted

122 slika na FBu. Ciji je to golf i di mu je mjesto za zadnju tablicu? Fora izgleda pa me zanima.

Inace slike su vrh, a tek auti ^^

Posted

Auto je od ante vrkica iz zadra i auto je bomba slozeno svaka mu cast a tablica ide gdje pise golf samo ju je skinuo za vrijeme susreta

Posted

Evo i od mene koja rijec,malo je reci da je bilo odlicno,svaka cast organizatorima,3 dana provedena u Dubrovniku,neopisivo :))

800+ km duja potegla Zd-Du-Zd, nicega nije falilo,alkoholizacija u blokadi teskoj,sebi necu doci 5 dana,nagradne igre nikad zanimljivije,zvjezda veceri Brat ILIJA,nece k sebi doci 2 tjedna,naucili smo ga sve :D

Vrijeme je bilo odlicno,upoznao nove i vidio stare prijatelje... :)

 

Kolege nesekiraj te se obostrana traka popustila od topline pa se pomakla blenda,rjesilo se,a i da je ispala nema veze ima jos zaliha na stanju ;)

 

Vwidimo se na sljedecem susretu...zivili ;)

 

 

Poslano sa mog SM-J500F koristeći Tapatalk

Posted

Ludilo brale

Oduzelo nas skroz

Bilo je nezaboravno

 

Jo jedan pozdrav od Puksa i ekipe

BTW 1480km za VW DU ekipu

Posted

Ludilo brale

Oduzelo nas skroz

Bilo je nezaboravno

 

Jo jedan pozdrav od Puksa i ekipe

BTW 1480km za VW DU ekipu

Ja danas tek lagano sebi dolazin. Mogu misliti kako je tek tebi bilo voziti kuci
Posted

Vozio ko grom, fala Bogu na autocesti nema drveća pa da udaram hehe.

 

Ma nita rođo, čak po dolasku kući sam mislio okrenut pa jo jednom doli-gori

×
×
  • Create New...