tommek10 Posted February 5, 2017 Posted February 5, 2017 Alkohola ima u ljekarni za kupiti?? A s domaćim pićem da je probati :-)
AUTOFREAK Posted February 5, 2017 Posted February 5, 2017 grebala su stare dok nisam ulio plavi sonax i bogme prestalo cviljenje al jedan je lose brisao pa eto iz kurioziteta narucih gumice s bay-a 30ak kn 2je.... Jednu stavio na losjiji brisac i evo drugi tjedan jos rade S obzirom na jako sunce ljeti mislim da ih necu ni dirat do slj jeseni...
tommek10 Posted February 6, 2017 Posted February 6, 2017 I kod mene kad koristim tekućinu za pranje stakla ne čuje se nista kratko vrijeme, kasnije se opet čuju. Praktički moras svako malo spricati sajbu, skuplje će me izaći kupovina tekućine nego nove metlice. Vjerojatno su tvrde ili koji bog jer kad je tekućina za staklo brisu super i ne čuju se čim je kia čuju se ali brisu i dalje super. Uglavnom bosch vise meni na auto neće nikad jer sam se razočarao u njih totalno. A kotale se ko suho zlato ?
<TDI> Posted February 6, 2017 Posted February 6, 2017 Cudi me da ti se tako lose pokazao. Imam isto Bosch Aero i meni perfa rade, ne cuju se nimalo bez obzira na tekucinu koju koristim a isprobao sam ju kada je kisa samo malo padala i isto bez zvukova. Ne znam koliko su stare, moguce da je vlasnik promijenio par ali prezadoviljan, doslovno necujne dok brisu.
kostolomac_cro Posted February 6, 2017 Posted February 6, 2017 Zato su OEM najbolje, bar meni, i drže godinama.....
bruiser Posted February 6, 2017 Posted February 6, 2017 Ja sam imao isti problem prvih mjesec dana, al sad su necujne. Vec 3 mjeseca na autu
tommek10 Posted February 6, 2017 Posted February 6, 2017 Možda i moje se razrade s vremenom jer nisu koritene puno a nove su...
bruiser Posted February 6, 2017 Posted February 6, 2017 Pa pretpostavljam. Meni je na desnom kraju bilo lufta između metlice i sajbe, sad sve ok. Valjda se moraju razradit
<TDI> Posted February 6, 2017 Posted February 6, 2017 Pusti ih da se malo razrade pa onda vidi, mozda se kasnije same utisaju i bude sve OK.
tommek10 Posted February 6, 2017 Posted February 6, 2017 Hvala budem promatrao malo... I ja mislim da će doći na sebe jer nisu to neke fus metlice pa da i nemas sto očekivati od njih.
gorup Posted February 6, 2017 Posted February 6, 2017 Ja sam uzeo oem za alteu. Prednje i zadnji i brise odlicno. Bosch sam na polo stavio i ok su
vlaho 2901 Posted February 6, 2017 Posted February 6, 2017 Zato su OEM najbolje, bar meni, i drže godinama..... Ja isto uzeo sva 3 na pocetku zime u ovlastenom i sve 5 zasad.
kostolomac_cro Posted February 6, 2017 Posted February 6, 2017 Ja isto uzeo sva 3 na pocetku zime u ovlastenom i sve 5 zasad Koliko si platio prednje? cca 350 za Tiguana, kod mene su prvi 7 godina izdržali. Tako da sumnjam da postoje kvalitetniji, jer Bosch je jeftini par desetaka kuna, a dosta slabije kvalitete i ne mogu ni približno toliko dogurat.
tommek10 Posted February 6, 2017 Posted February 6, 2017 Ja sam uzeo bosch iao sam nekako najbliže orginalu kojeg mi nije bilo zgodno kupiti. Zadnji takodjer i on radi super, prednji brisu bez risova super brisu, jedino taj iritantni zvuk gume u jednom djeliću sekunde i to ne uvijek npr. Kad je hladno onda se ne čuju, kako god dati ću im priliku jo neko vrijeme jer sam ih platio dosta da ne bacam novce bezveze.
kostolomac_cro Posted February 6, 2017 Posted February 6, 2017 Toliko ti je negdje original koliko si Bosch platio, za peticu, jer sam sebi uzimao. Možda je par kn razlike. Ali kužim, za te pare moraju biti odlični, jer nisi uzeo neke za 30kn pa da ih možeš bacit nakon mjesec dana.
ljubobj Posted February 6, 2017 Posted February 6, 2017 Ja isto imam bosch aero twin vec godinu i pol i rade odlicno...upalio ih na smrznutu sajbu 100 puta...besumne su.. opet ih kupujem svakako. Komplet prednje i zadnja me dodu oko 230kn
vlaho 2901 Posted February 6, 2017 Posted February 6, 2017 Koliko si platio prednje? cca 350 za Tiguana, kod mene su prvi 7 godina izdržali. Tako da sumnjam da postoje kvalitetniji, jer Bosch je jeftini par desetaka kuna, a dosta slabije kvalitete i ne mogu ni približno toliko dogurat. Mislim da sam za prednje dao 200 i nesto kuna, manje od 250 uglavnom. Zadnji se stvarno ne sjećam koliko je bio. Ali sve me izaslo oko 300-tinjak kuna.
kostolomac_cro Posted February 6, 2017 Posted February 6, 2017 Jbte, što onda deru ovi kod mene, 350 cijena u ovlaštenom za njega......
vlaho 2901 Posted February 6, 2017 Posted February 6, 2017 Samo prednji 350??? Ma to je previse! Mene su sva 3 manje izasla u ovlastenom.
WV Polo Posted February 6, 2017 Posted February 6, 2017 Za 30 kuna u kauflandu kupim sva 3 ako škripe samo pojacam muziku dok mi ne grebe šajbu odlicni su
Tomislav ST Posted February 27, 2017 Posted February 27, 2017 Recimo ja promjenim samo gumice na brisačima, točnije stavim one grafitne i prezadovoljan sam, ne stružu niti cvile i lijepo brišu samo trajnost je oko 2 godine...
jooka Posted February 27, 2017 Posted February 27, 2017 Recimo ja promjenim samo gumice na brisačima, točnije stavim one grafitne i prezadovoljan sam, ne stružu niti cvile i lijepo brišu samo trajnost je oko 2 godine... Gdje kupis samo gumice i čije?
Tomislav ST Posted February 27, 2017 Posted February 27, 2017 (edited) Kod njih uzimam zamjenske gumice za brisače: http://www.swissint.hr/ Edited February 27, 2017 by Tomislav ST
jooka Posted February 27, 2017 Posted February 27, 2017 Kod njih uzimam zamjenske gumice za brisače: http://www.swissint.hr/ Kako se prodaje na metar ili i cijena?
Recommended Posts