said Posted February 28, 2017 Posted February 28, 2017 Ja kupio jucer bosch jedan komad za 18kn 48cm....inace sam uvjek u paru mjenjao ali vozacev mi jos brise savrseno pa sam uzeo samo suvozacev a i cijena je bila vrhunska....sad cekam kisu
matecro007 Posted September 24, 2018 Posted September 24, 2018 Nasao sam u zagrebu firmu kaj prodaje te gumice, jel se isplati to sta uzimat?http://www.tipsever.hr/proizvodi.php?kateg=28
ivanm Posted September 24, 2018 Posted September 24, 2018 Bosch aerotwin su 180 kn u kresi za mog vaga..
Anthony Posted September 24, 2018 Posted September 24, 2018 160-170kn u tokicu s tokic karticom za bosch aerotwin power protection plus...
G2 LTD Posted September 24, 2018 Posted September 24, 2018 15kn kinez za mog fauvea Brisu isto kao obicne valeo 70kn. A kinez aero
matecro007 Posted September 24, 2018 Posted September 24, 2018 Gumice su 60kn , a aerotwin 160kn. Nije problem dat stoju neg ak brisu isto i drze god dana. Zasto ne? Gledao sam kineze isto to su obicne gumice cca 30-40 kn. E sad dal su te grafitne sta bolje od obicnih?
tommek10 Posted September 24, 2018 Posted September 24, 2018 I sam moram mijenjati metlice... bosch aero izdržao dvije sezone, s tim da su mi se čule prvu godinu dosta (cvilile) a plaćene masno. Ali kako stvari stoje izgleda da ću opet njih jer i nema bas neke alternative
gorup Posted September 25, 2018 Posted September 25, 2018 Ja sam za alteu uzeo oem prednje i zadnji i nakon 3 godine jo uvijek kao novi.nakon cca 45000 km
G2 LTD Posted September 25, 2018 Posted September 25, 2018 (edited) Po zimi treba paziti na metlice. Kako? Dizati brisace da ne smrznu preko noci. Moje su brisale fantasticno..kinez...15kn... i jedan dan sam slucajno udario rucicu brisaca i takvi smrznuti se krenuli okretat i eto pocelo od tog dana maljat po sajbi. Edited September 25, 2018 by G2 LTD
ivanm Posted September 25, 2018 Posted September 25, 2018 Na mom autu su bosch oem, i prije sam imao bosch aerotwin na fiatu puntu i meganeu, tak da cu ih opet uzet. Nisu mi ni cvilili ni nista. Trajali oko 3 godine..
GTI-VR6-R32 Posted September 25, 2018 Posted September 25, 2018 Gdje mogu naci ovakve metlice,desna metlica je malo zakrivljena,danas sam obisao sve trgovine u gradu kazu da nemaju nikako ove klasicne metlice,imaju samo one aero a meni su ocajne.Za cetvorku mi treba.
mur3633 Posted September 26, 2018 Posted September 26, 2018 Pa jesu li Bosch AeroTwin najbolji? Trebam neke dobre sad za zimu, a i moram nabaviti RainX da premažem šoferku. Dobri brisači i RainX će onda biti dobitna kombinacija tokom zime. Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
said Posted September 27, 2018 Posted September 27, 2018 Ja kupio bosch aerotwin za peticu(bosch su bili i orginal) i skripe za popizdit...super brisu al skripe strava...ne znam sta da radim...mjenjat cu sajbu za koji dan jer je pukla od kamencica pa cu vidjet hoce se onda sta promjenit...ali ako nastave skripat morat cu uzet druge metlice
tommek10 Posted September 27, 2018 Posted September 27, 2018 Neće ti biti nista bolje... moji su skripili godinu dana sigurno. Kasnije su prestali ali ubrzo su i otisli. Sad ne brisu dobro ali i ne skripe. Malo mi cudno platio sam ih skoro 300kn, i skripe cudno nekad da nekad ne, zavisi koliko rade
said Posted September 27, 2018 Posted September 27, 2018 To je i meni cudno jer su dosta skupi a skripe ko vrag Netko kaze da ih treba namazat carlijem za pranje sudja...al nisam jos probao I kao da skripe zbog voska po sajbi od automatskih praonica ali nikad ne idem sa voskom na prednje staklo i uvjek dobro operem stakla ali dzabe
luka93 Posted September 27, 2018 Posted September 27, 2018 Meni ne škripe i brišu odlično više od godine dana
ivanm Posted September 27, 2018 Posted September 27, 2018 više od pola tog asortimana kod nas nema u trgovinama..
tommek10 Posted September 27, 2018 Posted September 27, 2018 To je i meni cudno jer su dosta skupi a skripe ko vrag Netko kaze da ih treba namazat carlijem za pranje sudja...al nisam jos probao I kao da skripe zbog voska po sajbi od automatskih praonica ali nikad ne idem sa voskom na prednje staklo i uvjek dobro operem stakla ali dzabe Mazao sam ja sa svime i svačim pa i carlijem... džabe :-)
kostolomac_cro Posted September 27, 2018 Posted September 27, 2018 (edited) Meni su se OEM uvijek pokazali najbolje, nema struganja, škripanja, lijepo ciste, dugotrajni su itd. Skupi jesu, ali vrijede na kraju svake kune. Ja u 14 godina kako sam imao peticu 2 ili 3 puta sam ih promjenio na prijeđenih 330k km. Nisam nikad htio kemijat s time da ne kupujem dvaput. Jer bosch i slicne poznate marke su skupe gotovo ko OEM ( govorim za G5 ) , a očito po vašim iskustvima izdrže jako malo, čak katastrofa kratko s obzirom na cijenu. Edited September 27, 2018 by kostolomac_cro
ljubobj Posted September 27, 2018 Posted September 27, 2018 Neće ti biti nista bolje... moji su skripili godinu dana sigurno. Kasnije su prestali ali ubrzo su i otisli. Sad ne brisu dobro ali i ne skripe. Malo mi cudno platio sam ih skoro 300kn, i skripe cudno nekad da nekad ne, zavisi koliko radeKolega pa gdje kupujes metlice?Netko te dobro zeni Ja sam prednje set platio oko 170kn u intercarsu. Bosch aerotwin mk6
Recommended Posts