GTI-VR6-R32 Posted December 17, 2018 Posted December 17, 2018 (edited) Najbolji izbor je da uzmes originalne,ili kupis samo umetke ako nemas love za nove metlice,a Bosch u sirokom krugu obilazi,original i nista drugo.Da ne kupujes dva puta pa na kraju izadje skuplje nego original.Cim je nesto na akciji mora da valja. Edited December 17, 2018 by GTI-VR6-R32
viper84 Posted December 17, 2018 Posted December 17, 2018 Koje su uopće original za G5? Valeo sam dosad koristio i bile su ok pa sam naletio na ove Bosch i mislio bude ok jer i vele da su ok kad ono rade sranja po šrajbi.
GTI-VR6-R32 Posted December 17, 2018 Posted December 17, 2018 Valeo je dolazio u originalu za G5,ako ne grijesim ali javice se neko od kolega da to potvrdi.
GTI-VR6-R32 Posted April 9, 2019 Posted April 9, 2019 Nesto sam cudno primjetio sa metlicama,juce sam prao auto na samousluznoj,i danas podje kisa da pada,i metlice su brisale odlicno,ali cim sam pospricao sajbu sa onim sranje odmah mi metlica podje da struze i ima neki sloj kao sumaglica kada rade brisaci? Sta preporucujete za tekucinu za stakla,ja imam neko no name sranje,jos je zimska tekucina.
GTI-VR6-R32 Posted April 9, 2019 Posted April 9, 2019 Ne znam imali kod nas u trgovini Sonax. Imas li jos koji prijedlog?
GTI-VR6-R32 Posted April 9, 2019 Posted April 9, 2019 2 hours ago, <TDI> said: Ovlašteni... Nisam pitao ovlasteni,koliko je u ovlastenom tekucina?
<TDI> Posted April 9, 2019 Posted April 9, 2019 Ne znam, nisam do sada uzimao jer planiram Sonax 5L uzet dok potrošim ovu bezimenu a sigurno je skuplja, znaš i sam.
mur3633 Posted April 9, 2019 Posted April 9, 2019 Ja sam plaćao ljetnji Sonax 3L oko 4€. Dođe u onoj velikoj vreći. Narandžaste boje je, a ima i crveni koji se zove Red Summer. Njegov miris mi se nije svidio, pa sam uzeo Tropical Sun.Iskreno bolje ovo uzeti, nego ono jeftino smeće sa pumpi, koje je kao voda i ništa ne pere. Sonax Scheiben Reiniger Tropical Sun 3L
Igor_vw Posted April 10, 2019 Posted April 10, 2019 Ja sam plaćao ljetnji Sonax 3L oko 4€. Dođe u onoj velikoj vreći. Narandžaste boje je, a ima i crveni koji se zove Red Summer. Njegov miris mi se nije svidio, pa sam uzeo Tropical Sun.Iskreno bolje ovo uzeti, nego ono jeftino smeće sa pumpi, koje je kao voda i ništa ne pere. Sonax Scheiben Reiniger Tropical Sun 3LDje si ga kupio?
rox Posted April 10, 2019 Posted April 10, 2019 NajboljiJoš pogotovo zimski kad ima malo etanola u sebi. Sent from my iPhone using Tapatalk
GTI-VR6-R32 Posted April 10, 2019 Posted April 10, 2019 Nasao Sonax na pumpi i kupio 3L platio 13km ili malo jace od 6 eura. I nasuo u auto i fino ono mirise ali izgleda da su metlice vec gotove, ja ne mogu da vjerujem da su vec gotove kupio ih u Decembru,znaci 4 mjeseca bile na autu,jos imaju onaj indiktaor potrosenosti i nema ono zutog trokutica na njima.
<TDI> Posted April 11, 2019 Posted April 11, 2019 Pošto puno km radim godišnje točim samo zimsku, da ne trebam mijenjat kasnije niti crijeva punit.
GTI-VR6-R32 Posted May 14, 2020 Posted May 14, 2020 (edited) Kupio na otpadu aero metlice orignalne sa golfa 4,da li sve pase ili ne? imam one obicne,ova lijeva mi je malo nize i kaci onu plastiku na sajbi ,na koliko treba da odmaknem od plastike,mozel mala pomoc Edited May 14, 2020 by GTI-VR6-R32
<TDI> Posted May 14, 2020 Posted May 14, 2020 Ovako si namjesti, da ti ide do dolje ali ne zapinje za plastiku, ujedno se fino sakriju. Treba se malo poigrati oko namještanja zub po zub ali ide.
ljubobj Posted May 14, 2020 Posted May 14, 2020 (edited) 3 hours ago, GTI-VR6-R32 said: Kupio na otpadu aero metlice orignalne sa golfa 4,da li sve pase ili ne? imam one obicne,ova lijeva mi je malo nize i kaci onu plastiku na sajbi ,na koliko treba da odmaknem od plastike,mozel mala pomoc Sve pase ja sam to nekad davno radio na mk4 A tu sto zapinje sam skratio gore di je spojen uzi dio na ovaj deblji. Treba malo varit i onda pobojat na novo Edited May 14, 2020 by ljubobj 1
<TDI> Posted May 15, 2020 Posted May 15, 2020 Ništa nemoj rezati, prvo stavi i vidi kako izgleda, poslao sam ti slike kako je kod mene za usporedbu s time da su kod mene došli tvornički. 1
GTI-VR6-R32 Posted May 15, 2020 Posted May 15, 2020 Kad stavim,okacicu ovde koju sliku kako je ispalo
<TDI> Posted May 15, 2020 Posted May 15, 2020 Ako imaš sliku stavi kako je bilo prije da se vidi razlika.
<TDI> Posted May 16, 2020 Posted May 16, 2020 Dobro si očisti konusni vijak i utore od ruke brisača, pošto je od aluminija sklon je oksidaciji pa se sa vremenom zapuni. Kad ih stavljaš treba dobro stisnuti i onda zategnut, ponekad se zna ponovno podiči pa sam ga po nekoliko puta namještao da bih dobio željenu visinu. Ovako sam ih ja očistio kada sam tempomat ugrađivao pa sam ih morao skinuti. Prije Poslije
Recommended Posts