GTI-VR6-R32 Posted May 16, 2020 Posted May 16, 2020 odlicno to moram srediti,vidis to mi nije bilo na pameti.
<TDI> Posted May 16, 2020 Posted May 16, 2020 Kada ih skineš onda usporedi dužine sa ovim aero i odmah znaš da li paše ili ne.
mur3633 Posted May 17, 2020 Posted May 17, 2020 Nikakvih prepravki nema, samo namontiraš. Drastična je razlika u izgledu. Meni su došli na autu sa OEM metlicama.
<TDI> Posted May 18, 2020 Posted May 18, 2020 Nisam ni ja čuo da je itko skraćivao ruku brisača, zato kažem, bolje tri puta mjeriti prije rezanja.Kod tebe je ova obična ruka ili za aero metlice?
GTI-VR6-R32 Posted May 20, 2020 Posted May 20, 2020 Dosli mi juce brisaci molim ko ima ove aero metlice,ako nije problem da izmjeri koliko ima od one plastike do metlice,kod mene je metlica nisko skroz pa se uvjek nasloni na plastiku,na slici na obiljezip sta mi treba.
<TDI> Posted May 20, 2020 Posted May 20, 2020 Točno 2cm od kapice brisača do deflektora vode, metlica je nekih 2.5 cm pošto je ona u sredini, tako sam namjestio kako je na mojoj slici prikazano.
GTI-VR6-R32 Posted May 22, 2020 Posted May 22, 2020 slike ide ja zadovoljan kako je ispalo,sve pase nema nikakvog skracivanja stare ruke sa metlicama iz vozaceve perspektive,zaboravio slikati iz vana kako izgleda obicna metlica pa ubacio sam sliku Redizajnirane ruke sa metlicama
mur3633 Posted May 22, 2020 Posted May 22, 2020 Drastična razlika. Jedan od prvih izmjena koje bih uradio na svom autu. Zanimljivo je da je moj auto 2001.g. i ima aero brisače, a tek su krenuli od 2002.g.. Vjerovatno zato što je u originalu obično kačenje ukinuto i nema ga u proizvodnji, a naslijedilo ga je novo aero kačenje, zato je i promijenjeno.
GTI-VR6-R32 Posted May 22, 2020 Posted May 22, 2020 Sad vidim koliko smjesno izgledaju ove obicni brisacu. Tudio sam se da nadjem idealnu visinu metlica da bude na identicnoj visini kao i aero brisaci koji su dosli u originalu na golfu
GTI-VR6-R32 Posted May 24, 2020 Posted May 24, 2020 (edited) I da kazem da brisu perfektno bez zvukova bilo kakvih. I jos nesto koji je tacan razmak izmedju metlica,cini mi se da je kod vas nesto manji razmak metlice su 475mm i 525mm ? Edited May 24, 2020 by GTI-VR6-R32
GTI-VR6-R32 Posted January 28, 2021 Posted January 28, 2021 Da li vrijedi farbati deflektor vode ili da ga industriskim fenom predjem pa da mu povratim boju,jer moj deflektor je izblijedio dobro,ponekad ga predjem kokpit sprejem,sta predlazete?
Marko1234 Posted January 29, 2021 Posted January 29, 2021 Meni se na autocesti cuje kako desna metlica kao da vibrira onako proizvodi zvuk, upalim brisace ne cuje se i onda u mirovanju opet kao da mi deesni vrh vibrira. Jucer stavio nove bosch opet se cuje imanetko kakav pametan prijedlog kako to rijesiti
<TDI> Posted February 2, 2021 Posted February 2, 2021 @GTI-VR6-R32, nemoj sa fenom pokušavati, deflektor je dosta tanak, a ako nemaš filinga budeš ju savinuo od topline i onda nisi ništa napravio. Kod deblje plastike, npr. branika se može sa fenom igrati, ujedno ni to nije dugog vijeka. Moja nije toliko dobila pa sam ju kokpit sprejom nekoliko dana tretirao kada je bila skinuta i ispalo dobro. Vratila se boja pa sada i kada perem auto sve ostaje u istoj nijansi, ne prelazim više sa sprejom, izgleda da je plastika upila i sve pet. Tebi bih savjetovao da potražiš nešto od DC-a ili Motipa, sprej za plastiku ali za vanjsku upotrebu. Nešto kao Bumper sprej samo bez da stvara reljef, da nije gust, više kao onaj sprej kojeg sam koristio za unutarnju plastiku od DC-a, samo da ovaj bude za uporabu plastike izvana. Plastika je reljefna pa ne treba ju dodatno stvarati. Nisam koristio pa ne znam kakvih sve ima. Potraži malo pa stavi, pa ću pregledati i naći nešto prihvatljivo jer sada nema vremena tražiti što sve imaju u ponudi. 1
GTI-VR6-R32 Posted February 9, 2021 Posted February 9, 2021 Ja bih to ofarbao jer ne pomaze ni kokpit sprej,trebali li smirglati plastiku? I koji sprej da uzmem?
Recommended Posts