s/line Posted June 16, 2016 Posted June 16, 2016 Posto vidim da ima interesovanja evo da predstavim svog golfa.Kao sto naslov kaze rec je o golfu gtd iz 83' god.Posle dugo trazenja keca koji ima potencijal pronasao sam ovog u solidnom stanju. Nazalost ova moja tema ima dve velike mane:prva je da mi je na laptopu crkao hard i sve slike radova su otisle u zaborav,posto je ubrzo ukinut i imageshack nestale su i slike sa foruma koje sam uploudovao preko njih.Druga velika mana je ta da sam golfa prodao na Worthersee-ju ove godine tako da je kec sada u becu tj. Vieni. ono sto je ostalo po telefonima rado cu vam pokazati Sent from my iPhone using TapatalkSent from my iPhone using Tapatalk
s/line Posted June 23, 2016 Author Posted June 23, 2016 Link na komentare: http://www.vwclubcroatia.com/forum/index.php?/topic/90202-gtd-83-komentari/
s/line Posted June 26, 2016 Author Posted June 26, 2016 evo još jedne umetničke Sent from my iPhone using Tapatalk
s/line Posted June 28, 2016 Author Posted June 28, 2016 jedna slika enterijera Sent from my iPhone using Tapatalk
s/line Posted June 28, 2016 Author Posted June 28, 2016 https://vimeo.com/172614794a ovo je motorizacija fabrički turbodizel 51kw Sent from my iPhone using Tapatalk Na snimku mnogo odjekuje zvuk od garaže,inače je snimak prvog izlaska iz garaže ove godine Sent from my iPhone using Tapatalk http://www.vwclubcroatia.com/forum/index.php?/topic/90202-gtd-83-komentari/
s/line Posted June 29, 2016 Author Posted June 29, 2016 evo vam još jedna za skreensaver Sent from my iPhone using Tapatalk
Recommended Posts