Jump to content
VW Club Croatia

Recommended Posts

Posted

Posto vidim da ima interesovanja evo da predstavim svog golfa.Kao sto naslov kaze rec je o golfu gtd iz 83' god.Posle dugo trazenja keca koji ima potencijal pronasao sam ovog u solidnom stanju. Nazalost ova moja tema ima dve velike mane:prva je da mi je na laptopu crkao hard i sve slike radova su otisle u zaborav,posto je ubrzo ukinut i imageshack nestale su i slike sa foruma koje sam uploudovao preko njih.Druga velika mana je ta da sam golfa prodao na Worthersee-ju ove godine tako da je kec sada u becu tj. Vieni. ono sto je ostalo po telefonima rado cu vam pokazati :rolleyes:


46520c5428c6680306f24024461ec838.jpg870baa6633ebf75681531bb353d72ba2.jpg60b001b55c5bf0bd56cdaa15eee0c98d.jpg61e13ec255b46946755be0a6edbcc228.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk
577d179e0f0a037226ff7ed526295cae.jpg151d020807087c425396541728997168.jpgda8971cf49b80f681ae231c57d9f5391.jpgf390903b4e537bad0a1d575fb4830113.jpg303eae13ecede91b52214e3aac742c85.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk
×
×
  • Create New...