vwtonco Posted June 14, 2017 Posted June 14, 2017 Dobra zabava ,dobra auta svaka cast ljudi ! Ja osobno se prove odlicno. Organizacija cista 0 da ne duljim bas .
Mijo_vw Posted June 14, 2017 Posted June 14, 2017 Predobar vikend puno kvalitetnih i ljudi i auta, mnoge upoznao sa starima se druzio i sta reci, jedva cekam ponovo, mogao bi ovako svaki dan
Recommended Posts