Jump to content
VW Club Croatia

Recommended Posts

Posted (edited)

Da ne dizem prasinu u topicu koji nije za to, a vezano za tu kaznu..

 

Ekipa lijepo se provedite sutra i nadam se da će vas vrijeme posluzit.

Edited by vlaho 2901
Posted

Uffff :vozi

 

Evo mi stigli u Osijek preko Bosne, sinoć smo gatali kako ćemo i što na kraju smo zamalo otišli sa passatom ali tek bi onda požalili....Odlična turneja do tu sutra čekamo nastavak :)

 

IMG-20161111-WA0003_zpsf5wnxjge.jpeg

 

IMG-20161111-WA0009_zps7bicdaob.jpg

 

IMG-20161111-WA0024_zpsow8z1rme.jpg

 

Presretači su kaznili Zvonu radi felgi i nizine pa eto ako je on nekoga s tim ugrozio mi se ispričavamo i sad idemo :zivio

Posted

Vlaho pa nemoj tako....onda po tebi vise od pola auta sa nase scene nema sta radit na cesti

 

A ekipa koja se provozala do VU svaka cast ja nikako da se pridruzim a relativno sam blizu :(

Samo dajte slika :)

Posted

Uffff :vozi

 

Evo mi stigli u Osijek preko Bosne, sinoć smo gatali kako ćemo i što na kraju smo zamalo otišli sa passatom ali tek bi onda požalili....Odlična turneja do tu sutra čekamo nastavak :)

 

IMG-20161111-WA0003_zpsf5wnxjge.jpeg

 

IMG-20161111-WA0009_zps7bicdaob.jpg

 

IMG-20161111-WA0024_zpsow8z1rme.jpg

 

Presretači su kaznili Zvonu radi felgi i nizine pa eto ako je on nekoga s tim ugrozio mi se ispričavamo i sad idemo :zivio

Momci vidimo se sutra,cuo sam se na fejsu sa Zvonimirom jer sam tu OS ponudio pomoc ako treba,sad i tebi kazem..

Vidimo se sutra :D

Posted

Nita nam neće ovi dan pokvarit

 

Ni kia ni snijeg ni policaci

 

Vidimo se sutra sa voljom i na vrijeme

Posted

Iskreno nezalim niti malo za kaznom,samo sam dao upozorenje ostatku ekipe koja je u iatoj situaciji kao i ja. Vrlo dobro znam o cemu govorim jer sam bio u organizaciji vw meeta imotski i zamolili policiju da ne diraju nikoga kao sto i nisuimali su razumjevanja jer smo im fino i kulturno objasnili o cemu se radi,stoga je moje misljenje da je to propust organizatora,al nema veze idemo dalje samo jako i jos nize,vidimo se sutra pozz svima ?

Posted

Bilo odlicno !svaka cast cijeloj ekipi stvarno nas se okupilo ove godine iz svih krajeva HR.

Vidimo se nagodinu!

 

Poslano sa mog GT-I9300 koristeći Tapatalk

Posted

Nakon puno godina kako sam ovo planirao i uvijek bio spriječen, ove godine nita nam nije moglo stati na put(zasada)..

Želio bih se zahvaliti Srkiju i ostalima iz Osijeka na dočeku i svim dragim ljudima koje sam vidio danas u obilasku Vukovara...

 

Pozdrav iz Požege ;x

IMG-20161112-WA0039_zpshxd79sbn.jpg

Posted

Najjači do sada

Ekipa bilo je dostojanstveno i ba onako kako treba biti

Posted

Zahvaljujemo se svima koji su prisustvovali susretu i pomogli da sve prode kako treba. Ove godine najveci i najsarolikiji odaziv ikada, bilo je otprilike 65 auta i bilo nas je od imotskog do vukovara. Vrijeme nas je posluzilo i uspjeli smo sve odraditi kako treba. Svi su se korektno ponasali i zbilja je bila lijepo za vidjeti toliku kolonu bez divljanja i slicnih ekscesa.

Zahvaljujemo se Opcoj zupanijskoj bolnici Vukovar na besplatnom obilasku i vodicu, Stickers.hr na naljepnicama i VWCC-u na poklonima za goste.

Nemojte nam sta zamjeriti i nadam se da se vidimo iduce godine u jos vecem broju :)

 

Pozdrav od vwcc Osijek ekipe :)

Posted

Preko brda i dolina :znoj

IMG_2817_zpsznnv39hl.jpg

 

IMG_2826_zpsght0fjwt.jpg

 

IMG_2828_zpszieic4iy.jpg

 

ABF se pokazao kao ekonomičan :aplauz

IMG_2837_zpsz3xfmkai.jpg

 

IMG_2841_zpsvsa9oath.jpg

 

Vukovar :wub:

IMG_2847_zpsvkbgflcg.jpg

 

IMG_2857_zpsxdxz6skf.jpg

 

IMG_2861_zpsughjxpev.jpg

 

IMG_2874_zps9vvc0xot.jpg

 

IMG_2880_zpsm72cjkpe.jpg

 

IMG_2882_zpsyhyljtqk.jpg

 

IMG_2913_zpsi67qzqmh.jpg

 

IMG_2931_zpsaxo3qgir.jpg

 

IMG_2954_zpsrj3szi0u.jpg

 

IMG_2959_zps5fnckj2n.jpg

 

IMG_2969_zpsfjwpzp56.jpg

 

IMG_2978_zpszpotrumd.jpg

 

Pozdravili smo se sa svima i krenuli kroz snijeg prema Požegi gdje su nas nestrpljivo čekali naši dragi tamburaši i Kićo Ćiro :D

 

15027905_10210793839472880_1709827829394

 

15036524_10210794183041469_4951296642135

 

Sljedeće jutro kafa u centru Požege...

IMG_3021_zpsoukl3rka.jpg

 

i jedan od mojih razloga dolaska u Požegu

IMG_3026_zpscaspbkoy.jpg

 

I preko Banja Luke lagano doma nakon vikenda gdje su mi i srce i duša veliki kao Dunav...

  • 2 months later...
×
×
  • Create New...