Jump to content
VW Club Croatia

Recommended Posts

Posted

Ovak,imam tj.vozim Seat Ibizu 1.4 16v 86ks,god.proizvodnje 2007.Volio bih napraviti nekakav "posao" na autu pa me zanima kakvi su uvijeti plaćanja kod vas na kartice (american),i da li ima kakav popust na gotovinu?Bio sam na va??oj stranici pa me zanima cijena skn tuninga motora,stavio bih i sportske amortizere i opruge koje bi spustile auto za cca 5-6 cm-a.Sad ako mo??ete napisati neku okvirnu cijenu dijelova i "ruku" i vremenski koliko treba za takvo ne??to bio bih vam veoma jako zahvalan.

 

Unaprijed Hvala.

Posted

nazalost, ova suradnja sa Gabrek Tuningom, u vidu da odgovaraju na upite korisnika foruma, nije zazivila, posto ima fali osoblja za tako nesto.

Stoga je najbolje da im se obratis osobno na njihovoj adresi ili telefonski.

 

lp

×
×
  • Create New...