crobojan Posted October 13, 2016 Posted October 13, 2016 (edited) Decki evo da se ja ovdje predstavim posto me zeza preko moba... Ja sam Bojan Tomic ...iz Sesveta...30 god...ozenjen...curica od 2 god...zanimanje ekonomski tehnicar...radim u konzumu LCD ŽITNJAK...vozim SKODU FABIU MK1..sada kupio Golfa 5 GT 1.9 TDI PD...178000 uvoz iz Dojclanda... NADAM SE DOBROM DRUZENJU I UPOZNAVANJU ... Pozzzz Edited October 13, 2016 by crobojan
Abica Posted October 13, 2016 Posted October 13, 2016 Pozdravvv :-) :-) :-) Poslano sa mog HUAWEI VNS-L31 koristeći Tapatalk
Recommended Posts