Jump to content
VW Club Croatia

Recommended Posts

Posted (edited)

Evo da i ja predstavim svoje vozilo. U pitanju je scirocco mk2 1987 godiste. Prvi vlasnik mu je moj otac, a od dana proizvodnje do danas presao je 347 000km. Pod haubom je 1.6 8v monopoint motor i menjac 5 brzina.Prije 4 godine auto je kompletno ofarbano i stavljene su felne centra type 11 7j et35.

Evo par slika:

90-te

5ea32d65e4244bcab920121d432eaa88.jpg99008e1301a9d7846206115ceacdd5b0.jpg6fc464a21d875ba255dbaed52d545fc8.jpg63ea65d3e3b07cad00f03b17ef41028f.jpg

Lakiranje i felne

48091ee91b667428ffdcd09c909fb965.jpg9093690616539ccd5d70bc59e26a6ed0.jpgd76bfceee77e099cdaa041136ac17b7f.jpg1bacf57719d4ba4a76435aba51349a08.jpgdb64069206971c623ccac99d446c006d.jpgd1310debe1a3ba2d1b51e68405a67b4b.jpg

Uradjeni tapaciri na vratima0acc8b61720261633e543650cd832604.jpg7ba351d7fb43ba5584681da3e0c91a9d.jpg

Uzet jos jedan set stopova koji je ispolirana9474a2419a9fc0ce9223305946b1e56.jpg

Slike jos nekih djelova koji su uzetie458f1bc65542416e11371d827f2f214.jpg3ea02eb1fe2525be9fd102eed63343ed.jpg

Uzete su i hrom kvake, recaro sjedista, 2h menjac od golfa mk1 gti,mfa BC od golfa mk2 gti sa instalacijom.

U planu je kompletno lakiranje, drugi motor, gewinde, jace kocnice, servo itd...

 

Mjesto za komentare

http://www.vwclubcroatia.com/forum/index.php?/topic/91242-Scirocco-mk2&do=findComment&comment=867801

 

Послато са SM-G850F уз помоћ Тапатока

Edited by Rocco77
  • 2 weeks later...
Posted (edited)

Danas mi stigli satici sa aliexpressa,i djavo mi neda mira i rekoh ajde da ih ugradim. a39cb526d4bb53d711760f2eb31b1f31.jpg44a1b2903d27930882c6c2e28cf56445.jpg

I posto drzac koji je dosao sa saticima ne pasuje za moju konzolu morao sam napraviti novi drzacb70e0bfd73a06de70352a61918ef70fb.jpg

Prvo sam iskoristio karton da napravim sablon i onda sam uzeo plastiku od prekidaca klime za golf 3 i izrezao po mjeri 0efd457e56e30618b74704a518b4f93c.jpg

I konacno satici ugradjeni 63d1bbc78f7b53326effac366ef1c1ce.jpg

Ostalo je da osmirglam i ofarbam plastiku i da satice povezem

 

Komentari http://www.vwclubcroatia.com/forum/index.php?/topic/91242-Scirocco-mk2&do=findComment&comment=867801

 

Послато са SM-G850F уз помоћ Тапатока

Edited by Rocco77
  • 7 months later...
Posted

Nisam odavno nista pisao satici su ugradjeni i kupljena su prednja klijesta od opel calibre za prelaz na 256mm 3a43c1063ce2e91ce2433ab783cd7411.jpg

Potom je uletio bord kompjuter sa tablom i instalacijom za 20min ugradjen i povezan 4fc1dd519c649b15ed690886e18e4eba.jpg

Zatim su sasvim slucajno kupljeni Itb-ovi 42mm0af69a71ed0290be78b029cf7a211cc2.jpg

Onda sam prije mjesec dana sasvim slucajno kupio donatora golfa mk3 gti 16v d59e02506fbc2670691b0b31b2a9cc06.jpg

Cim je donator stigao pocelo je cerupanje rocca i golfa448ac2f6471ac793d8663d4ed8ea5345.jpg0e6f00d2f5825100722bc03c14c02937.jpg

Parola snadji se

Krajem dana je motor uletio u rocca da provjerimo kako je sve ugradjeno, zatim je opet izbacen da bi se motor lakirao kao i motorni prostor bfbea8ae0580ca67b4ad996acfde3af6.jpg

Motor i agregati sredjenid4a1d602574cd10f1783aa81c0dc2f42.jpg3932162eb82e139fff6bca89796a23a8.jpg

Motorni prostor je prvo opran zatim ofarban a2caf9e81c74380f1881cc6f694f6ada.jpg

Jeftina radna snaga 511bd95aba977966ab21e50903dc9199.jpg

Konacno ofarban i motor uletio unutra29341f2e8327244ecfa81d90b3c90562.jpg2f91ff085aa0b61048ba7adcdf2d4d65.jpg0cf9b36a5564b8d6af5f59117ff8023e.jpg

Imao sam problem sa instalacijom sve je dobro bilo povezano ali nije davao varnicu i nakon detaljne provjere budala pogrijesio sam dzek senzora radilice i brzinomjera tako da je sad mali upalio uskoro ce biti snimak kad ugrabim od posla

Komentari http://www.vwclubcroatia.com/forum/index.php?/topic/91242-Scirocco-mk2

 

Послато са SM-G850F уз помоћ Тапатока

  • 2 months later...
  • 1 month later...
Posted (edited)

Nisam nista odavno pisao,zbog posla je auto stojao sad cemo malo da mu se posvetimo.

Recaro sicevi od forda su zavrsili u moj 2 project car e30 325i pa su za rocca kupljeni novi kozni od alfe gtv 71cf6f829a727c1c900bdf26078b9e41.jpg2d1fef07c6cac15cbc6fe01e0012cfd2.jpgd90acdcac34fc4a89c8a5e08f6f0fefa.jpg

Vozacev je malo pohaban ali nista sto se ne moze rijesit

Kupljena je vanjska pumpa od golfa mk2 gti 16v i diskovi 256mm koji su vec ugradjenif7514c59362da4b1df255c3af7a7f593.jpg

Old vs new1fbd4e602f27c020e7a76c0cbead8d55.jpg

Uskoro jos....

 

Komentari:

http://www.vwclubcroatia.com/forum/index.php?/topic/91242-Scirocco-mk2

 

Послато са SM-G850F уз помоћ Тапатока

Edited by Rocco77
  • 3 months later...
×
×
  • Create New...