johnny02 Posted November 10, 2016 Posted November 10, 2016 pozdrav svima, ovo je moj golf...trenutno je kod majstora i ubrzo ce biti izlakiran,stanje vise manje originalno i skoro bez hrđe uopce,jedini problem je boja (narancina kora) i zato se i lakira picture uploader
Recommended Posts