MOTA BOY Posted September 18, 2007 Posted September 18, 2007 Mo??e li mi tko napisat koje alu felge imaju na ponudi? U ponudi im stoji: "Loading..." A na slikama to valjda nije sva ponuda felgi? Poslat ču im i upit, valjda če odgovorit...
tommy Posted September 18, 2007 Posted September 18, 2007 (edited) ma ta stranica ne radi kako spada vec god. dana Edited September 18, 2007 by tommy
Kazaam Posted September 18, 2007 Posted September 18, 2007 Ako misli?? na ATS CUP 15x8 zaboravi jer ih ne mogu nabavit.
golfijaner Posted September 18, 2007 Posted September 18, 2007 u firefox stranicu ne otvara kako treba ali u IE je ok!
MOTA BOY Posted September 18, 2007 Author Posted September 18, 2007 Ako misli?? na ATS CUP 15x8 zaboravi jer ih ne mogu nabavit. Jesu ti odgovorili?
Recommended Posts