Jump to content
VW Club Croatia

Recommended Posts

Posted (edited)

Znaci danas sam isao na jug ujutro.nije mi uspio plan da to bude jucer radi posla...pa da svratim na meet.vidio sam par dobrih auta na povratku iz DU maloprije.super su

 

Mozda naknadno dodjem ovih dana

Edited by tihca
Posted

Evo i ja stigao svojoj kući nakon predivnog vikenda...Standardno dobra zabava sa dragim ljudima, golf je izdržao bez ikakvih problema ni kiša ni vjetar nam nisu mogli ništa....

 

Dubrovčani HVALA i vidimo se uskoro ;x

Posted

drugu godinu za redom sam sprijecen dA u DU zbog svatova,bas mi je krivi jer dole se bas covjek zabavi

Posted (edited)

Takodjer ista situacija kod nas, 4-5 bilo u svatovima a mene i ostale radne obaveze sprijecile.Bas mi je krivo sto nismo mogli otići.

Edited by Rallye G60
Posted

Ajde da se i mi javimo. Ekipa bila super, odlicno se zabavili, zanimljivi sadrzaji, cuga super itd..jedina zamjerka je sta smo dosli na meet i nisu nas docekali pokloni dobrodoslice, iako smo se upisali na listu prije dolaska..nije nam naplacena kotizacija al nikome od nas ionako nije do tih 50kn..i sve se pojelo dok smo dosli xD..inace sve ok, vidio petra i to mi je dovoljno haha

×
×
  • Create New...