puks Posted May 7, 2017 Posted May 7, 2017 Poštovana ekipo kao što naslov govori došlo je vrijeme za održavanjem 4.VW meet-a u Zagorju. Naravno već tradicionalno stara lokacija u pitanju, Toya bar;Župana Vratislava 9,Donja Stubica. Očekujemo Vas u što većem broju te Vam garantiramo vrhunsku zabavu uz tradicionalnoVW druženje.Pokrovitelj: Volkswagen , AK DojkićOrganizirano spavanje u hotelu Puntar, Trg Sv. Jurja 12,Gornja Stubica po cijeni od 100 kuna po osobi.Program i više informacija uskoro............ https://www.facebook.com/events/728114574029934/?ti=icl
dudo Posted May 18, 2017 Posted May 18, 2017 Evo pomalo se bliži i taj dan. Prerasli smo već u tradicionalno druženje uz gomilu zabave. Početak susreta 27.05.17. u 11h na standardnoj lokaciji ispred Toya bar-a. Očekuje Vas cjelodnevni program uz DJ-a, nagrade, hostese. Večernji program početak u 21 sat. Zabavlja nas grupa Šarmeri, a u pauzama naša DJ-ica. Spavanje u Puntar-u kao je Puks napisao za 100 kn po osobi. Broj osoba za spavanje potrebno javiti ranije pa bi bilo dobro da započnete listu. za sve možete kontaktirati mene ili Puksa
croatianmusclecar Posted May 23, 2017 Posted May 23, 2017 ...neće nitko otvorit listu...znači svi ostaju do jutra!!!1.- 4. onda 4 karmanna za hotel-after party!
Recommended Posts