Jump to content
VW Club Croatia

Recommended Posts

Posted (edited)

Pozdrav svima

 

Citam vec neko vrijeme pa da predstavim auto.

 

Dakle Mk5 GTI 2004. DSG. Auto kupljen za daily, a kasnije cemo vidjeti sto ce biti jer nikad se ne zna :)

Trenutno 184 000, kupljen prije pola godine sa 150 000

 

Remap ECU-a i DSG-a, ali na tocno koliko ne bih znao jer nemam graf, cirka bih rekao 250HP

Turbo back 76mm

ABT zadnji lonac s duplex cijevima

ABT zadnji nastavak branika

Oxigin 18´´ s ljetnim Hankook Ventus Evo12 225/40/18

Android Navi

Zadnja kamera

Alu Paddle shifters

Forge blow off spacer koji cu ubrzo maknuti

 

U planu je dosta toga, Opruge cekaju na ugradnju, Alcantara volan, parking senzori naprijed nazad, srednji protocni resonator i tako jos par sitnica poput ringova za zadnja svjetla, ona manja na gepeku, projektora za farove, led deco linija...

 

 

Evo par slika

https://imgur.com/a/fWnwK

 

 

 

Komentari

http://www.vwclubcroatia.com/forum/index.php?/topic/95055-vw-mk5-gti-dsg/

Edited by cameo
  • 3 weeks later...
Posted (edited)

Bilo dosadno pa sam promijenio style zadnjeg nastavka, stavio zutu foliju na maglenke, stavio drugi prednji znak GTI na mrezicu te ocistio ispolirao i polakirao sve plastike motora

 

 

https://imgur.com/a/zrajb

Edited by cameo
×
×
  • Create New...