ToMaGTI Posted August 19, 2018 Posted August 19, 2018 (edited) Evo prije par par tjedana napokon u Zg stigao novi ed 30 ,ja koliko sam sretan ne mogu vam opisati kao malo dijete. Auto je trenutno na federima ne znam koliko točno je spušten,REVO mapa je gore 300 i nešto sitno KS,full oprema osim šibera,ispuh je sređen te se čuje kao zvijer Trenutno su na autu stavljenje samo obrve farova od strane mene. Link za komentare - http://www.vwclubcroatia.com/forum/index.php?/topic/95966-stigao-golf-v-gti-edition-30-300ks/ Evo par slika od auta : Edited August 19, 2018 by ToMaGTI
ToMaGTI Posted August 19, 2018 Author Posted August 19, 2018 74% Nisi loš Hehe hvala,daj mi reci jel se vide slike,meni izgleda kao da ih nema ??
ToMaGTI Posted August 19, 2018 Author Posted August 19, 2018 nema ni nama Pa sto ne vicees ? :D Sad cu sredit,hvala..
projektilski Posted August 20, 2018 Posted August 20, 2018 (edited) . Edited August 20, 2018 by projektilski
ToMaGTI Posted August 20, 2018 Author Posted August 20, 2018 (edited) Videi su cisto amaterski snimani iz prve tek toliko da cujete zvuk po zahtjevu melem za usi Edited August 20, 2018 by ToMaGTI
Recommended Posts