Jump to content
VW Club Croatia

Recommended Posts

Posted (edited)

Evo prije par par tjedana napokon u Zg stigao novi ed 30 ,ja koliko sam sretan ne mogu vam opisati kao malo dijete.

Auto je trenutno na federima ne znam koliko točno je spušten,REVO mapa je gore 300 i nešto sitno KS,full oprema osim šibera,ispuh je sređen te se čuje kao zvijer :D

 

Trenutno su na autu stavljenje samo obrve farova od strane mene.

 

Link za komentare - http://www.vwclubcroatia.com/forum/index.php?/topic/95966-stigao-golf-v-gti-edition-30-300ks/

 

Evo par slika od auta :

DENnghC.jpg

ooM7ugs.jpg

vAXBjKI.jpg

Edited by ToMaGTI
Posted (edited)

Videi su cisto amaterski snimani iz prve tek toliko da cujete zvuk po zahtjevu :) melem za usi :D

Edited by ToMaGTI
×
×
  • Create New...