pedjagti18 Posted September 21, 2018 Posted September 21, 2018 Da predstavim svog ljubimca..kod mene je vec 2 godine, prezadovoljan sam kako me slusa ispod haube je 2.0TDI 140ks BMM, 2008godiste...evo par slika kako je izgledao kada sam ga uzeo Poslato sa EML-L29 uz pomoć Tapatoka
pedjagti18 Posted September 21, 2018 Author Posted September 21, 2018 A sad ovako izgleda... Poslato sa EML-L29 uz pomoć Tapatoka
pedjagti18 Posted October 18, 2018 Author Posted October 18, 2018 Evo jos malo slika..felne ofarbane malo za promenu plastdipom.. Poslato sa EML-L29 uz pomoć Tapatoka
Recommended Posts