Jump to content
VW Club Croatia

Recommended Posts

Posted

Da predstavim svog ljubimca..kod mene je vec 2 godine, prezadovoljan sam kako me slusa ispod haube je 2.0TDI 140ks BMM, 2008godiste...evo par slika kako je izgledao kada sam ga uzeo7090fdb77270522929f867aa8fed36a2.jpgb99abf20b5ed7d2a929673ebb82e250c.jpgce46136975ac3cce533e61b0ade3658a.jpg

 

Poslato sa EML-L29 uz pomoć Tapatoka

  • 4 weeks later...
×
×
  • Create New...