Jump to content
VW Club Croatia

Recommended Posts

Posted

Zdravo, novi sam na forumu, mozda postavljam vec postavljeno pitanje,

 

da li je moguce postaviti sliku direktno ili je i dalje jedina mogucnost da se uploaduje na neki sajt i onda kopira url ? Ako je to jedina opcija, na kom sajtu je najbolje odraditi upload, ne znam koliko te stvari uopste traju.

 

Hvala

Posted

Što se stavljanja slika ti će koristim abload.de a možeš i neki drugi, ima ih hrpa a ide i sa Tapatalk aplikacijom preko mobitela jednostavno tako da izaberi što ti je lakše. Ovdje se može isprobati stavljanje slika direktno na forum ... Proba stavljanja slike

×
×
  • Create New...