rade837 Posted September 26, 2018 Posted September 26, 2018 Zdravo, novi sam na forumu, mozda postavljam vec postavljeno pitanje, da li je moguce postaviti sliku direktno ili je i dalje jedina mogucnost da se uploaduje na neki sajt i onda kopira url ? Ako je to jedina opcija, na kom sajtu je najbolje odraditi upload, ne znam koliko te stvari uopste traju. Hvala
<TDI> Posted September 26, 2018 Posted September 26, 2018 Što se stavljanja slika ti će koristim abload.de a možeš i neki drugi, ima ih hrpa a ide i sa Tapatalk aplikacijom preko mobitela jednostavno tako da izaberi što ti je lakše. Ovdje se može isprobati stavljanje slika direktno na forum ... Proba stavljanja slike
Recommended Posts